سرویس‌های خبری

خبر

شناسه خبر :

۴۱۱۶۴

تاریخ انتشار :

۱۳۹۹/۱۱/۰۷ ۱۰:۱۳

نوجوان آسیب‌دیده در حاثه آتش‌سوزی کانکس معلمان در دزفول جان باخترییس اداره روابط عمومی آموزش و پرورش استان خوزستان گفت: نیما همتی چالگرد نوجوان 15 ساله و آسیب‌دیده در در حاثه آتش‌سوزی کانکس معلمان شب گذشته جان باخت.

بابک نوری زاده رییس اداره روابط عمومی آموزش و پرورش استان خوزستان از فوت یکی از نوجوانان آسیب دیده در حادثه آتش‌سوزی کانکس معلمان در شهرستان دزفول خبر داد و گفت: شب گذشته ما از مسئولان بیمارستان طالقانی اهواز باخبر شدیم که نیما همتی چالگرد از مصدومان این حادثه آتش سوزی جان خود را از دست داد.

وی ادامه داد: این نوجوان ۱۵ سال سن داشت و میزان سوختگی او بیش از ۵۴ درصد بود و تا شب گذشته نیز در همان بیمارستان طالقانی بستری بود.

رییس اداره روابط عمومی آموزش و پرورش استان خوزستان کفت: لازم به ذکر است که هیچ کدام از این نوجوانان در حال تحصیل نبوده و از سالها قبل ترک تحصیل کرده بودند. یک نفر از آن‌ها سال گذشته محصل بوده و دو نفر دیگر هم که از چند سال قبل ترک تحصیل کرده بودند. امین الیاسی، مرحوم نیما همتی چالگرد و یونس مرادی الیاسی از نوجوانان حادثه دیده آتش سوزی شهرستان دزفول هستند.

نوری زاده درباره وضعیت سایر مصدومان گفت: آقای رضایی میرقائد همچنان در بیمارستان اصفهان هستند و مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان با وی صحبت کرده است تا همکاران پیگیر مداوای او باشند. از طرفی مداوای این همکاران در حال انجام است.

منبع: ایلنا

تبلیغات

پربازدیدترین ها

ایران پیشنهاد مذاکره مستقیم با آمریکا را رد کردرئیس جمهور آینده از بدنه اصلی حاکمیت خواهد بودبا تفکر نابودی آمریکا به دامن چین و روسیه افتادیم و سکوت می‌کنیم/تندروهای فعلی کم تجربه هستندمالیات خانه های لوکس چقدر است؟عباس عبدی: با گفتن «تکرار می کنم» مردم پای صندوق رای نمی آیندچرا قالیباف، در برابر پایداری چی های مجلس کم می آورد؟بیانیه دولت در خصوص ارجای قانون مجلسساندی تایمز: رفع تحریم‌های ایران در راه استزخم سوخت بران سراوان/اعتراض مولوی عبدالحمیدمردم از اصلاحات در سیستم ناراضی‌اند/اصلاح‌طلبان نیاز به تجدیدنظر در گفتمان خود دارند
آخرین اخبار

رقابت های دوومیدانی داخل سالن بانوانکاهش اندک ارزش طلای جهانیاگر FATF بد هست، چطور همه کشورها در آن حضور دارندظریف: کره ای‌ها هنوز مجوز آزادسازی منابع ارزی ایران را دریافت نکرده‌اندآیا سیب باعث کاهش وزن می شود؟قاتل مرد جوان به آلمان فرار کردکلاهبرداری اینترنتی با آگهی استخدامقاتل مرد میانسال پسرش است یا همسرش؟هوای تهران پاک شدنوربخش: «نون. خ» می‌خواهد به اندازه توان خود این غم را از بین ببردپایان اکران «آبادان یازده ۶۰» با ۹۰ میلیون فروشبیک زاده: هر کسی سرمربی باشد فقط باید حمایت کردسرمربی استقلال امروز معرفی می‌شودگسترش ویروس کرونا در خوزستان از طریق مدارس نبودکرونای انگلیسی در خوزستان عامل افزایش مبتلایان و جانباختگانمصباحی مقدم: رئیسی بیاید، از او حمایت می کنیمنرخ رسمی ۲۹ ارز افزایش یافتحضور مهدی قایدی در یک موزیک ویدیو!نحوه پرداخت سود سال ۹۸ سهام عدالتروحانی در تماس تلفنی با رئیس جمهور فرانسه چه گفت؟


درباره ما

اصلاحات پرس رسانه ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه ای مشغول است.

با ما در تماس باشید
ما را در شبـکه های اجتماعی دنبال کنید

Instagram Twitter Telegram rss

نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است
Copyright © 2018 www.EslahaatPress.com, All rights reserved