اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
41489
1399/11/14 14:16

مدیران شهری در حال بازی هستند

سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران گفت: اگر روند عدم پاسخ شهرداری به تذکرات اعضای شورای شهر ادامه یابد، از شهردار تهران طرح سوال خواهم کرد.

علی اعطا در جلسه صبح سه شنبه شورای شهر در تذکر به بی توجهی شهردار تهران به تذکرات اعضای شورای شهر گفت: بنده پیش تر درباره عدم رعایت اصول حقوقی در یکی از قراردادهای شهرداری تذکر دادم. بیش از ۲۰ روز از این تذکر گذشته اما هیچ پاسخی دریافت نشده است.

وی افزود: در دی ماه نیز درباره استخدام دستیاران مدیران شهرداری نیز تذکری دادم و پرسش‌هایی را مطرح کردم اما هیچ پاسخی دریافت نشده است. ۳۷ روز پیش نیز تذکری درباره روز بازارها داشتم که باز هم پاسخی دریافت نکردیم. تذکر دیگری را درباره خانه نیما یوشیج مطرح کردم اما با گذشت حدود ۳۰ روز هنوز جوابی دریافت نکردیم.

سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران تصریح کرد: وقتی ما موضوعات را در شورا مطرح می‌کنیم اما وقتی باز هم پاسخ نگیریم، می‌توانیم از سایر ظرفیت‌های قانونی خود استفاده کنیم و بنده نیز از این ظرفیت‌ها استفاده خواهم کرد.

اعطا عنوان کرد: حضور دوستان شهرداری در صحن شورا چه کارکردی دارد؟، آیا قرار است در جریان مصوبات قرار گیرد یا این امر تنها به یک عادت برای دور هم بودن تبدیل شده است؟.

وی تاکید کرد: بنده در رابطه با این موضوعات، اگر پاسخی دریافت نکنم از شهردار تهران طرح سوال خواهم کرد.

در ادامه حسن خلیل آبادی عضو شورای شهر نیز گفت: بنده نیز درباره سازمان گردشگری تذکر دادم اما پاسخی نداده اند. گویا مدیران تصور می‌کنند که اواخر دوران است و در حال بازی هستیم. صیانت این امر با هیأت رئیسه شورا است و شهرداری تا آخر باید به وظایف خود عمل کنند.

وی افزود: در شهرداری‌ها بروکراسی بسیار طولانی است و به عنوان مثال اگر یک خیر قصد ساخت مدرسه را داشته باشد، به حدی این فرایند پیچیده است که فرد از ساخت مدرسه منصرف می‌شود.

منبع: مهر

نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
  آخرین اخبار :

  درباره ما

  اصلاحات پرس رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

  با ما در تماس باشید

  info[@]eslahaatpress.com
  Telegram Instagram Twitter Tags Rss
  Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.