Telegram Instagram Twitter Tags Rss
41680
1399/11/19 09:57

مرگ خانواده ۳ نفره بر اثر گازگرفتگی

مرگ خانواده ۳ نفره بر اثر گازگرفتگی

فرمانده انتظامی شهرستان دماوند از فوت سه نفر از اعضای یک خانواده بر اثر گاز گرفتگی در روستای کالدشت پایین از توابع این شهرستان خبر داد.

سرهنگ حسین فاضلی اظهار کرد: این افراد در منزل شخصی خود در روستای کالدشت پایین دچار مسمومیت ناشی از استنشاق گاز منوکسیدکربن شده و جان باختند.

مسئول آتش‌نشانی شهرداری دماوند گفت: شب گذشته ۱۸ بهمن پس از اعلام این خبر و تماس با ۱۲۵ مرکز آتش‌نشانی شهر دماوند، یک تیم عملیاتی در محل حادثه حضور یافتند اما با پیکر بی‌جان اعضای این خانواده روبه‌رو شدند.

ابوطالب عرب نوکنده افزود: در بررسی از خانه متوجه استفاده از وسائل گاز سوز غیر استاندارد شدیم که به‌علت نداشتن دودکش وسیله گرما زا در منزل، اعضای این خانواده جان خود را از دست دادند.

مسئول آتش‌نشانی شهرداری دماوند در تهران ادامه داد: این سه نفر که یک زوج و یک پسر حدود چهار ساله بودند طی صورت جلسه‌ای از سوی عوامل انتظامی، توسط آمبولانس حمل جسد به پزشک قانونی منتقل شدند.

نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
آخرین اخبار :

درباره ما

اصلاحات پرس (اصلاحات نو) رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

با ما در تماس باشید

info[@]eslahaatpress.com
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
Copyright © 2020 , All rights reserved.