سرویس‌های خبری

خبر

شناسه خبر :

۴۳۳۲۵

تاریخ انتشار :

۱۳۹۹/۱۲/۰۵ ۱۰:۳۰

قصاص قاتل زن و دختر کوچکشمرد میانسالی که زن برادر و دختر کوچک او را با ضربات چاقو به قتل رسانده بود، در زندان رجایی شهر به دار مجازات آویخته شد.

به‌دنبال گزارش قتلی که در ساعت 21:13 هشت شهریور 96 از سوی مأموران کلانتری 152 خانی‌آبادنو به بازپرس کشیک قتل پایتخت رسید، تحقیقات آغاز شد.
دقایقی بعد از اعلام خبر محسن مدیرروستا، بازپرس امور جنایی تهران به‌همراه اکیپ تشخیص هویت آگاهی و کارشناسان پزشکی قانونی در محل وقوع قتل حاضر شدند.
زن 29 ساله‌ای به‌نام «شب بو» و دختر 4 ساله‌اش «آیلین» در طبقه سوم خانه‌ای در پاسگاه نعمت آباد به قتل رسیده بودند. دختر 11 ساله مقتول نیز با ضربات چاقو بشدت مجروح شده و در کنار جسد مادر و خواهرش افتاده بود. دختر مجروح به بیمارستان منتقل شد و پس‌ از بهبودی عامل قتل مادر و خواهرش را عمویش احمد معرفی کرد.
با اطلاعاتی که تنها بازمانده این جنایت به تیم جنایی داد، مأموران به دستور بازپرس جنایی وارد عمل شده و احمد را بازداشت کردند.
مرد میانسال که ابتدا منکر قتل‌ها بود، در نهایت لب به اعتراف گشود و به‌قتل عام خانوادگی اعتراف کرد و گفت: مدتی بود که به رفتار همسر برادرم شک کرده بودم و وقتی به برادرم گفتم او اهمیتی نداد و به‌همین دلیل تصمیم گرفتم که همسر برادرم را به‌صورت نامحسوس زیر نظر بگیرم.
 از سویی یکی از دوستان برادرم به خانه او رفت و آمد زیادی داشت و احتمال دادم که با او ارتباط داشته باشد. به‌همین خاطر شب حادثه وقتی به مقابل خانه برادرم رفتم، خودرو دوست برادرم را دیدم و احتمال دادم که او در خانه باشد. چند ساعت بعد با کلیدی که داشتم وارد خانه شدم و با همسر برادرم در حالی مواجه شدم که در کنار دو دخترش خوابیده بود و از دوست برادرم هم خبری نبود.
او ادامه داد: وقتی دیدم دوست برادرم آنجا نیست نظرم عوض شد و تصمیم گرفتم که با شب بو صحبت کنم. او را بیدار کردم که با دیدن من شروع به سر و صدا کرد و من هم با چاقو به او و بچه‌هایش حمله کردم. بعد از آن هم فرار کردم.
با تکمیل تحقیقات و به درخواست اولیای دم، متهم در دادگاه کیفری به دوبار قصاص محکوم شد. با تأیید این حکم در دیوانعالی کشور، چهارشنبه گذشته او در زندان رجایی شهر به دار مجازات آویخته شد.

منبع: روزنامه ایران

کلید واژگان

تبلیغات

پربازدیدترین ها

ایران پیشنهاد مذاکره مستقیم با آمریکا را رد کردرئیس جمهور آینده از بدنه اصلی حاکمیت خواهد بودبا تفکر نابودی آمریکا به دامن چین و روسیه افتادیم و سکوت می‌کنیم/تندروهای فعلی کم تجربه هستندمالیات خانه های لوکس چقدر است؟عباس عبدی: با گفتن «تکرار می کنم» مردم پای صندوق رای نمی آیندچرا قالیباف، در برابر پایداری چی های مجلس کم می آورد؟بیانیه دولت در خصوص ارجای قانون مجلسساندی تایمز: رفع تحریم‌های ایران در راه استزخم سوخت بران سراوان/اعتراض مولوی عبدالحمیدمردم از اصلاحات در سیستم ناراضی‌اند/اصلاح‌طلبان نیاز به تجدیدنظر در گفتمان خود دارند
آخرین اخبار

حضور مهدی قایدی در یک موزیک ویدیو!نحوه پرداخت سود سال ۹۸ سهام عدالتروحانی در تماس تلفنی با رئیس جمهور فرانسه په گفت؟مخالفت ایران با مذاکره در نشست 5+1 اقدام خوبی نبودچه اقداماتی در بازار سهام جرم تلقی می‌شود؟قیمت‌­های غیرمتعارف آپارتمان در پایتختپیش بینی کارشناسان از وضعیت امروز بورسواکسن معتبر وارد نمی کنید؛ مردم مقصرند؟پسری که دوست خود را به خاطر تقلب در بازی کشت!ناطق‌ نوری کاندیدای ۱۴۰۰ می‌شود؟بیتکویین مجددا عقب نشستتداوم روند نزولی دلارآذری تکلیف مذاکره استقلال با نکونام را روشن کردچرا احمدی نژاد را «حصر» نمی کنند؟/زیدآبادینام «جبهه اصلاحات ایران» برای نهاد اجماع‌ساز ثبت شدانصاری: نامه حسن روحانی به رهبر انقلاب راه را باز کردآغاز تولید انبوه واکسن کرونا از هفته آیندهاعلام وضعیت ویژه برای خوزستانبازار خودرو با کمترین نوسان سال را به پایان می‎‌رساندمهاجرانی: برای کاپیتان تیم ملی متاسفم


درباره ما

اصلاحات پرس رسانه ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه ای مشغول است.

با ما در تماس باشید
ما را در شبـکه های اجتماعی دنبال کنید

Instagram Twitter Telegram rss

نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است
Copyright © 2018 www.EslahaatPress.com, All rights reserved