43883
1399/12/16 14:58

شکوری: منتظر تصمیم گیری فدراسیون فوتبال هستیم

شکوری: منتظر تصمیم گیری فدراسیون فوتبال هستیم

معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس گفت: در مورد حضور مهدی ترابی مقابل صنعت نفت منتظر نظر فدراسیون فوتبال هستیم.

ابراهیم شکوری پس از حضور در فدراسیون فوتبال در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در مورد بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتی داخلی و یا خارجی باید بگویم که سعی کردیم مشکل بودیمیر را با وجود شرایط بد اقتصادی حل کنیم و همچنین ITC مهدی ترابی را در کمترین زمان با همکاری فدراسیون فوتبال قطر و مسوولان بین الملل باشگاه دریافت کنیم.

وی افزود: امروز مدارکی که لازم بود را در اختیار فدراسیون فوتبال قرار دادیم و تصمیم گیری در این موارد به عهده فدراسیون فوتبال است که بازیکن جدید ما بتواند تیم را همراهی کند یا خیر.

معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس در مورد صادر شدن کارت بازی مهدی ترابی خاطرنشان کرد: تصمیم گیری در مورد این مساله با مسوولان فدراسیون است. ما موضع خودمان را بعد از تصمیم فدراسیون فوتبال اعلام می کنیم.

وی در مورد اینکه پنجره داخلی نقل و انتقالات پرسپولیس به خاطر شکایت سوشا مکانی بسته است، اضافه کرد: در مورد نفرات نمی‌خواهم که صحبت کنم. ما منتظر تصمیم گیری فدراسیون فوتبال هستیم.

شکوری گفت: هر مستندی که در مورد طلبکاران ما لازم بود را به فدراسیون فوتبال اعلام کردیم و منتظر هستیم تا تصمیم گیری صورت گیرد.

 

نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :

درباره ما

اصلاحات پرس (اصلاحات نو) رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

با ما در تماس باشید

info[@]eslahaatpress.com
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
Copyright © 2020 , All rights reserved.