43886
1399/12/16 17:31

مسیگر : بهتر بود استقلال اخلاق را رعایت می‌کرد

مسیگر : بهتر بود استقلال اخلاق را رعایت می‌کرد

مدیرعامل باشگاه شاهین بوشهر گفت: بهتر بود باشگاه استقلال در بحث جذب فراز کمالوند از تیم ما اخلاق‌مدارتر عمل می‌کرد.

سعید مسیگر، درباره انتخاب رسمی فراز کمالوند به عنوان مدیر فنی تیم استقلال تهران و جدایی از تیم شاهین شهرداری بوشهر، گفت: ما تا ساعت ۱۲-۱۳ امروز با کمالوند در ارتباط بودیم. قرار بود او از حضور در استقلال منصرف شده و به شاهین برگردد. یک ساعت پیش (ساعت ۱۴) تماس گرفتم اما آقای کمالوند جواب تلفن را نداد و ظاهراً با استقلال تمام کرده است.

وی افزود: ان شاءالله کمالوند هرکجا هست موفق باشد ولی بحث ما، بحث باشگاه استقلال است. استقلال باید به عنوان یک باشگاه فرهنگی، ورزشی و اخلاقی و یکی از دو باشگاه بزرگ ایران، از طریق باشگاه شاهین برای جذب کمالوند اقدام می‌کرد. آنها با مربی ما که در حین کار بوده و قرارداد داشته است، تماس گرفتند. اخلاق مدارتر این بود که با باشگاه شاهین رایزنی می‌شد.

مدیرعامل باشگاه شاهین خاطرنشان کرد: در تمرین بعد از بازی شاهین با فجر بود که کمالوند پیشنهاد استقلال را با ما در میان گذاشت ولی همانطور که گفتم او مربی ما بود. اگر استقلال با باشگاه شاهین تماس می‌گرفت بهتر بود.

مسیگر در پاسخ به این سئوال که آیا راضی به جدایی کمالوند بوده‌اید؟ تصریح کرد: ناراضی بودن خودمان را چند بار اعلام کردیم. سه جلسه هیات مدیره برگزار کردیم و همه اعضای باشگاه متفق القول راضی به جدایی اش نبودیم.

وی درباره احتمال شکایت شاهین از استقلال و کمالوند، تاکید کرد: خیر؛ چرا شکایت کنیم؟ با این حال انتظار داریم باشگاه‌ها موارد حرفه‌ای را رعایت کنند.

مدیرعامل باشگاه شاهین شهرداری بوشهر در پایان درباره انتخاب سرمربی بعدی این تیم گفت: ما فردا بازی حساسی با استقلال ملاثانی داریم. با همان کادر بازی فردا را برگزار می‌کنیم و بعد از آن باید خیلی سریع سرمربی را مشخص کنیم.

منبع: مهر

نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :

درباره ما

اصلاحات پرس (اصلاحات نو) رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

با ما در تماس باشید

info[@]eslahaatpress.com
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
Copyright © 2020 , All rights reserved.