43889
1399/12/16 19:32

گل محمدی: بازی جذابی را شاهد نبودیم

گل محمدی: بازی جذابی را شاهد نبودیم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به کیفیت نامطلوب چمن ورزشگاه آزادی در مورد دلایل تساوی تیمش برابر صنعت نفت، گفت: وضعیت زمین و شرایط باد سبب بی‌کیفیت شدن بازی شد.

یحیی گل محمدی، پس از تساوی بدون گل پرسپولیس مقابل صنعت نفت در ورزشگاه تختی آبادان گفت: خوشحالیم از اینکه در این شهر خوب، زیبا و خاطره انگیز هستیم و باید یادی از شهدای دفاع مقدس کنیم. امیدوارم روح تمام آنها شاد باشد.

سرمربی پرسپولیس درباره کسب تساوی بدون گل مقابل نفت آبادان پس از ۶ پیروزی متوالی افزود: به دلیل شرایط باد و وضعیت نامناسب زمین چمن بازی عملکرد جذابی را شاهد نبودیم. در این گونه مسابقات باید به خوبی از ضربات ایستگاهی و اشتباهات حریف استفاده کرد اما دو تیم در کارهای دفاعی موفق بوده و اشتباه تأثیرگذاری به وجود نیامد. ضمن اینکه نتوانستیم از ضربات هم به خوبی استفاده کنیم.

وی ادامه داد: به نظرم با توجه به شیوه بازی، یک امتیاز حق پرسپولیس و صنعت نفت بود اما در این وضعیت خیلی مهم است اشتباه نکنیم. دروازه‌بان و دفاع ما عملکرد خوبی داشتند. از ضربات ایستگاهی استفاده نکردیم که همین باعث شد مساوی کنیم.

گل‌محمدی در خصوص عملکرد صنعت نفت تصریح کرد: نفت آبادان تیم خوبی است و مربی خوب و بازیکنان با کیفیتی هم دارد اما همانگونه که گفتم شرایط زمین به حدی بد بود که برخلاف اینکه تصور می‌کردم دو تیم بازی جذابی را به نمایش بگذرند، اما وضعیت زمین و شرایط باد سبب بی‌کیفیت شدن بازی شد. با این مسائل فکر می‌کنم بیشتر دیدارها در این ورزشگاه مساوی تمام می‌شود.

نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :

درباره ما

اصلاحات پرس (اصلاحات نو) رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

با ما در تماس باشید

info[@]eslahaatpress.com
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
Copyright © 2020 , All rights reserved.