43897
1399/12/16 20:08

کمالوند: باید خیلی کارها در استقلال بکنیم

کمالوند: باید خیلی کارها در استقلال بکنیم

مدیرفنی تیم فوتبال استقلال تهران گفت: خوشحالم سه امتیاز خیلی مهم را کسب کردیم و باید خیلی کار کنیم.

فراز کمالوند، مدیر فنی تیم فوتبال استقلال تهران پس از پیروزی یک بر صفر این تیم مقابل فولاد خوزستان گفت: خدا را شاکرم استقلال توانست در اولین بازی با حضور کادر فنی جدید خود به برتری برسد و فاصله را با صدر جدول کم کنیم.

وی افزود: فولاد هم در جدول به ما چسبیده بود اما لازم است بگویم در ۴۸ ساعت گذشته که آمدیم چیزی را نتوانستیم به استقلال اضافه کنیم.

کمالوند ادامه داد: باید به آقای فکری و دستیارانش در استقلال خسته نباشید بگویم چرا که ما ادامه دهنده راه مربیان قبلی هستیم.

مدیر فنی تیم استقلال درباره اینکه سرپرست استقلال چه زمانی انتخاب می‌شود گفت: تیم ما قطعاً نیاز به سرپرست دارد و باید این مشکل حل شود. با بررسی‌هایی که باشگاه و فرهاد مجیدی داشتند این شخص به تیم ما اضافه می‌شود.

کمالوند درباره زمان بازگشت استقلال به روزهای اوج خود گفت: من در این باره چیزی نمی‌توانم بگویم. تنها می‌خواهم بگویم تمام تلاش و سعی‌مان را خواهیم کرد تا نتیجه بگیریم.

او درباره احتمال اضافه شدن مربی دیگری به کادر فنی استقلال تصریح کرد: بعید می‌دانم کسی به کادر فنی اضافه شود. البته باید درباره این موضوع با فرهاد صحبت شود.

کمالوند درباره جدایی از شاهین بوشهر گفت: مشکل خاصی نبود و دین خودم را به مردم بوشهر و باشگاه شاهین ادا کردم. شرایط برایمان فراهم نشد و تا زمانیکه آنجا بودم به تعهدات عمل نکردند. خیلی دوست داشتم به شاهین کمک کنم که در فضای صلح و دوستی جدا شدم که این اتفاق هم افتاد.

کلید واژگان
نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :

درباره ما

اصلاحات پرس (اصلاحات نو) رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

با ما در تماس باشید

info[@]eslahaatpress.com
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
Copyright © 2020 , All rights reserved.