اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
43931
1399/12/17 09:59

محمدی: استقلال با فرهاد مجیدی نتیجه می گیرد

پیشکسوت استقلال می گوید نباید فاصله امتیاز استقلال با پرسپولیس و سپاهان بیشتر شود.

محمد محمدی، پیشکسوت استقلال تهران می‌گوید این تیم از این پس اگر به دنبال موفقیت با فرهاد مجیدی است باید آرامش در تمامی ارکان باشگاه وجود داشته باشد تا آنها بتوانند برای آخر فصل حداقل یک جام دست پیدا کند.

بازی استقلال و فولاد چطور بود؟

در این بازی نباید هیچ انتظاری از تیم از نظر تاکتیکی می‌داشتیم و به همین خاطر بود که خیلی بازی جذابی و نفس‌گیری نبود. سه امتیاز کسب کردن در این شرایط به هر شکلی مناسب بود و باید به مجیدی و کادرش در این باره تبریک گفت. گلزنی مطهری هم خیلی خوب بود و او دوباره روحیه می‌گیرد که این برای کادرفنی هم خوب است. فولاد تیم آماده‌ای نشان داد و کسب امتیاز مقابل آنها سخت بود اما این اتفاق رقم خورد که خوشحال کننده بود.

انتخاب مجیدی به عنوان سرمربی را چطور ارزیابی می‌کنید؟

استقلال در این مدت چندین مربی عوض کرده و این باعث شده باشگاه خیلی هزینه بدهد. باید قبول کنیم مدیران ناکارآمدی که داشتیم، باعث شده استقلال به وضعیت بدی بیفتد. من فکر می‌کنم هر مربی‌ای به استقلال بیاید، نمی‌تواند تیم را به صورت ایده‌آل دربیاورد اما آرزو می‌کنم فرهاد مجیدی بتواند عملکرد خوبی از خودش در تیم استقلال برجای بگذارد. ما همه استقلالی هستیم و دوست داریم تیم بعد از چندین سال، یک مقام قهرمانی کسب کند.

استعفای فکری درست بود؟

استقلال روزهای سختی را پشت سر گذاشت؛ برابر مس رفسنجان به پیروزی نرسید و نتوانست سه امتیاز را کسب کند. پیشکسوتان از محمود فکری حمایت و هواداران را به آرامش دعوت کردند اما متأسفانه فضای مجازی بلای جان فوتبال ما شده و بعضی تسویه‌حساب‌های شخصی خود را در فضای مجازی انجام می‌دهند. به هر شکل فکری اینطور فکر کرده که نمی‌تواند به تیم کمک کند و در نهایت استعفا کرده تا دست باشگاه برای انتخاب جدید را باز بگذارد

وضعیت تیم را چطور ارزیابی می‌‌کنید؟

تیم از نظر روحی و روانی، ضعیف بود اما الان فکر کنم که بهتر است. اگر بهترین مربی را الان بیاورید، استقلال نمی‌تواند نتیجه بگیرد اما امیدوارم استقلال با فرهاد مجیدی نتیجه بگیرد.

هواداران از شرایط خیلی گلایه داشتند؟

طبیعی است. این هواداران، عشق‌شان استقلال است و دوست ندارند از حریف‌شان عقب بیفتند. اگر ما ثبات را در باشگاه مدنظر قرار می‌دادیم، این اتفاقات رخ نمی‌داد. امیدوارم شرایطی در باشگاه پیش بیاید که دیگر شاهد بی‌ثباتی و تغییر در باشگاه نباشیم. تیم برای هواداران است و آنها اگر شرایط مناسب نباشد حق دارند که انتقاد کنند اما این را هم باید بدانیم که تخریب کردن افراد به سود هیچکس نیست.

استقلال می‌تواند با مجیدی قهرمان شود؟

برتری مقابل فولاد خیلی خوب بود. نباید فاصله امتیاز استقلال با پرسپولیس و سپاهان بیشتر شود. در چنین شرایطی، باز هم قهرمانی از دست استقلال می‌پرد. استقلال باید با مجیدی دقت و آرامش بسیار بالایی داشته باشد چون در ادامه فصل راه سختی را هم در لیگ و هم جام حذفی و لیگ قهرمانان خواهیم داشت. ملزومه موفقیت حفظ آرامش و همدلی تمام ارکان باشگاه خواهد بود تا بتوانیم در پایان فصل یک جام حداقل به دست بیاوریم.

منبع: ایلنا

نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
آخرین اخبار :

درباره ما

اصلاحات پرس (اصلاحات نو) رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

با ما در تماس باشید

info[@]eslahaatpress.com
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.