اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
44239
1399/12/23 14:08

عصبانیت اسکوچیچ از میزبان نشدن ایران

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در خصوص میزبانی بحرین در مسابقات مقدماتی جام جهانی واکنش نشان داد.

کنفدراسیون فوتبال آسیا میزبانی مقدماتی جام جهانی را به بحرین داد که این موضوع اعتراضاتی زیادی را از مقامات ورزشی کشورمان به دنبال داشت.

در همین رابطه اسکوچیچ سرمربی تیم ملی در صفحه شخصی خود با انتشار پیامی واکنش نشان داد.

خطاب به تمامی فوتبال دوستان ایرانی

وقتی با آقای شین من گیل رئیس کمیته مسابقات کنفدراسیون آسیا در روز ۲۶ بهمن ویدیو کنفرانس داشتیم مستقیماً به ایشان خاطرنشان کردم که به عقیده من تمام تصمیمات از قبل گرفته شده و این کنفرانس تنها به حالتی تشریفاتی و فرمالیته برگزار شده است و من فایده‌ای در آن نمی بینم.

در ظاهر آنها نظرات ما را خواستند اما شک ندارم که همه چیز از قبل مشخص شده بود چرا که وقتی صحبت از انجام بازی ها در فروردین یا تعویق آنها به خرداد بود ناگهان پیامی روی صفحه مانیتور ظاهر شد که تعویق بازی‌ها قطعی شده، چیزی که بیشتر تعجبم را برانگیخت زمانی بود که موضوع جلسه درباره تعویق بازی‌ها از فروردین به خرداد بود و بدون هیچ مقدمه‌ای نماینده بحرین شروع به صحبت از میزبانی کرد که کاملاً باعث حیرت زدگی من شد.

گذشته از اینها برایم قابل هضم نیست که چرا مسابقات حدود یک سال به تعویق افتاده اند، وقتی صحبت از صحت و سلامت انسان‌ها باشد قطعاً حفظ سلامت افراد و رعایت پروتکل ها برایم  بالاترین اولویت است اما ویروس کرونا دیگر موضوعی جدید نیست و فکر می‌کنم که AFC تجربیاتی در زمینه برگزاری مسابقات پیدا کرده. من مصرانه از نمایندگان AFC خواستم تا از برگزاری رقابت‌های مختلف در اروپا الگوبرداری کنند و پاسخ آنها به من چنین بود "شما متوجه تنوع قاره آسیا نیستید." حالا با این تصمیم کاملا متوجه تنوع در طرز برخورد شده‌ام، خلاف عرف.

در نظر من AFC می‌بایست راهکاری پیدا می‌کرد که به نفع همه باشد و نه یک تیم و تصمیمی سازگار با روح ورزش می‌گرفت.

اما در نهایت، تمام تیم‌ها باید با ما مواجه شوند و ما هم بدون شک حضوری قدرتمندانه خواهیم داشت و براین موقعیت فائق خواهیم آمد.


 

نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
آخرین اخبار :

درباره ما

اصلاحات پرس (اصلاحات نو) رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

با ما در تماس باشید

info[@]eslahaatpress.com
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.