اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
44853
1400/01/15 10:10

حیدری: قدرت شاهرخ‌خان هم در AFC از ما بیشتر است

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: هیچ تیمی را در لیگ رقیب جدی برای قهرمانی نمی‌بینم و پرسپولیس با اختلاف باکیفیت‌ترین تیم لیگ است.

با سپهر حیدری پیشکسوت باشگاه پرسپولیس درخصوص شرایط این تیم در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا گفت‌وگویی انجام دادیم که در ادامه می‌خوانید.

آینده پرسپولیس را در سال جدید چطور پیش بینی می‌کنید؟

پرسپولیس شرایط بسیار خوبی دارد. تیم به خوبی در نیم‌فصل تقویت شد و بازیکنان مد نظر کادر فنی اضافه شدند. وقتی با بازیکنان حرف می‌زنم هر کدام‌شان کوه انگیزه هستند تا در پایان فصل جام قهرمانی را به دست بیاورند. البته طبیعی است که خیلی‌ها از موفقیت پرسپولیس ناراحت هستند و می‌خواهند سنگ‌اندازی کنند ولی حاشیه‌سازان بدانند قطار پرسپولیس از ریل خارج نمی‌شود و با سرعت به سمت موفقیت حرکت می‌کند. به نظرم با اضافه شدن نفراتی مثل ترابی، مغانلو و اتمام محرومیت آل‌کثیر، مشکل گلزنی تیم حل خواهد شد و ما در ادامه فصل شاهد یک پرسپولیس قدرتمند خواهیم بود. به نظرم پرسپولیس مدل ١۴٠٠ خیلی بی‌رحم خواهد بود و شک نکنید هواداران هم لذت خواهند برد.

هنوز هم معتقید تیمی حریف پرسپولیس در راه قهرمانی نیست؟

قطعاً سر حرفم هستم و به نظرم پرسپولیس با ادامه این روند و اضافه شدن نفرات جدید ٣ هفته زودتر از پایان فصل قهرمان لیگ خواهد شد. من واقعاً هیچ تیمی را در لیگ رقیب جدی برای قهرمانی نمی‌بینم و پرسپولیس با اختلاف باکیفیت‌ترین تیم لیگ است. البته این به معنای دست‌کم گرفتن یا ضعیف بودن تیم‌های دیگر نیست ولی بعید می‌دانم تیمی در این فصل حریف پرسپولیس شود.

در آستانه شروع فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا هستیم. پرسپولیس با این تیم می‌تواند دوباره فینالیست شود؟

تیم باید وارد مسابقات شود تا وضعیتش را بسنجیم ولی به نظرم این تیم پرسپولیس کامل‌تر و قوی‌تر از دوره قبل است و دست کادر فنی برای اجرای تاکتیک‌های مختلف باز خواهد بود. سفر به هند مشکلات خاص خودش را دارد و من هنوز نمی‌دانم چرا چنین کشوری که در فوتبال حرفی برای گفتن ندارد، می‌تواند میزبانی بگیرد ولی پرسپولیس که دو بار در ٣ فصل اخیر فینالیست بوده، نمی‌تواند. من فکر می‌کنم قدرت و نفوذ شاهرخ‌خان هم در AFC از مدیران ما بیشتر است. با این حال فکر می‌کنم پرسپولیس توانایی رسیدن به فینال را دارد هرچند تیم‌های قدری در مسابقات حضور دارند و کار بسیار سخت است.

در مورد لیست تیم ملی هم به اسکوچیچ انتقاد کردی. در این خصوص صحبت کن.

خب همه ما می‌دانیم نظر کادر فنی تیم ملی کاملاً محترم است و او هرکسی که دلش می‌خواهد را می‌تواند دعوت کند. ولی موضوع اینجاست که مثلاً حامد لک و سعید آقایی در پست خودشان در آسیا بهترین شدند. آیا نباید به تیم ملی دعوت شوند؟ حالا حامد با تأخیر دعوت شد ولی من فکر می‌کنم با توجه به عملکرد آقایی او هم می‌توانست دعوت شود. اینکه بهترین مدافع چپ آسیا در تیم ملی جایی ندارد، عجیب است.

بابت به دنیا آمدن فرزندت تبریک می‌گوییم. از عکس‌هایی که منتشر کردی، معلوم است دوست داری او را هم پرسپولیسی کنی.

خدا را شاکرم که بار دیگر حس پدر شدن را تجربه کردم. به دنیا آمدن آروکو بهترین اتفاق سال ٩٩ بود. به هر حال در خانه، من و همسرم پرسپولیسی هستیم و قطعاً بچه‌ها هم پرسپولیسی به دنیا می‌آیند. بعد از به دنیا آمدن آروکو، فوراً لباس پرسپولیس برایش خریدم تا از همین حالا با این لباس مقدس خو بگیرد. فرزند اولم دیاکو از وقتی به دنیا آمده، فقط قهرمانی‌های پرسپولیس را دیده. امیدوارم برای آروکو هم همین اتفاق بیفتد و قهرمانی‌های تیم محبوبم ادامه داشته باشد.

منبع: خبرورزشی

نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
  آخرین اخبار :

  درباره ما

  اصلاحات پرس رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

  با ما در تماس باشید

  info[@]eslahaatpress.com

  Telegram Instagram Twitter Tags Rss
  Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.