45082
1400/01/18 21:49

زیدآبادی: با نگاه جنسی علی‌ مطهری، سالم‌ترین شخصیت تاریخ ایران، فتحعلی‌شاه قاجار است

زیدآبادی: با نگاه جنسی علی‌ مطهری، سالم‌ترین شخصیت تاریخ ایران، فتحعلی‌شاه قاجار است

احمدی زیدآبادی به صحبت های عجیب علی مطهری در کلاب هاوس واکنش نشان داد.

به گزارش اصلاحات پرس، احمد زیدآبادی، تحلیل‌گر سیاسی، درباره حرف‌های دیشب علی مطهری درباره مساله جنسی جامعه نوشته: «با تعریف علی مطهری از  «انسان سالم به لحاظِ جنسی» در سخنان اخیرش،، قاعدتاً سالم‌ترین شخصیت‌های تاریخ ایران را باید شاه سلطان حسین صفوی و فتحعلی شاه قاجار و امثال آنان در اقشار و طبقات دیگر دانست.

مطهری با این قبیل سخنان قصد جذب رأی کدام قشر اجتماعی را دارد؟ آنان که این قبیل حرف‌های او را می‌پسندند، مواضع سیاسی او را رد می‌کنند و کسانی هم که مواضع سیاسی او  را تأیید می‌کنند این نوع سخنان را برنمی‌تابند!»

دیشب علی مطهری، نماینده پیشین مجلس و نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری در هاوس کلاب، گفته: «اگر کسی کنار دریا با دیدن زنان بیکنی‌پوش تحریک نمی‌شود بیمار است. خدا خواسته ما تحریک شویم، باید تحریک شویم. 

این‌که جوان ما با دیدن دست یک خانم تحریک می شود، خوب است.  الان در اروپا مشکل دارند با این مسئله و تحریک نمی شوند. مردها تحریک نمی‌شوند و زن‌ها رو می‌آورند به مردهای آفریقایی!.»

گفتنی است علی مطهری یکی از کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری 1400 است

نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :

درباره ما

اصلاحات پرس (اصلاحات نو) رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

با ما در تماس باشید

info[@]eslahaatpress.com
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
Copyright © 2020 , All rights reserved.