اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
57999
1400/01/25 18:10

محمود احمدی نژاد منتظر فروپاشی نظام است

آنچه که احمدی‌نژاد در پی آن است، حاشیه‌سازی و هزینه‌تراشی برای نظام در آستانه انتخابات است و اینکه وی افشای برخی حرف‌های مگو را به آستانه انتخابات معطوف می‌کند،‌ نشانه این است که وی برای مقطع انتخابات برنامه‌ای ویژه دارد.

فائزه هاشمی دختر آیت‌الله اکبر هاشمی رفسنجانی رئیس دولت سازندگی، شب گذشته در یکی از شبکه‌های اجتماعی خبر داد که محمود احمدی‌نژاد رئیس‌جمهور سابق از وی برای پذیرش معاون اولی‌ خود دعوت کرده است که البته دفتر احمدی‌نژاد بلافاصله این ادعا را تکذیب کرد.

غیر از اظهارات اخیر دختر رئیس دولت پنجم و ششم، مواضع اخیر یار پیشین احمدی‌نژاد علیه وی نیز یکی از جالب ترین مواضع این روزهای فضای سیاسی کشور شده است.

عبدالرضا داوری در این اظهارات به ماهیت فرقه‌گون جریان احمدی‌نژاد اشاره کرده و افشاگری‌های متعددی را علیه احمدی نژاد رقم زده است.

عبدالرضا+داوری

داوری که بازوی رسانه‌ای تیم احمدی‌نژاد بود، از ساحت قدسی ای که اطرافیان او برایش قائل هستند گفته و می‌گوید: «حتی انتقادها علیه احمدی‌نژاد را نمی‌خواندیم و راستش فکر می‌کردیم هر انتقادی که به سمت آقای احمدی‌نژاد روانه می‌شود، از یک کانون واحد صهیونیستی است و این منتقدین دشمنان امام زمان هستند و آقای احمدی‌نژاد هم نایب خاص امام زمان است».

این یاور پیشین رئیس جمهور سابق بر روی برخی تحلیل‌ها پیرامون تلاش احمدی نژاد برای نزدیکی به اصلاح‌طلبان صحه گذاشته و می‌گوید: «احمدی‌نژاد سعی کرد با نیروهایی که با اصل ولایت فقیه تضاد یا زاویه دارند، ارتباط برقرار کند. من خودم در چند مورد از طرف آقای احمدی‌نژاد با عده‌ای از نیروهای سیاسی صحبت کردم. مثلا با آقای تاج‌زاده یا اعضای جبهۀ ملی و اعضای نهضت آزادی. من تلاش کردم نظر این افراد را نسبت به رویکرد آقای احمدی‌نژاد جلب کنم. هر چند که موفق نشدم».

بررسی اظهارات احمدی‌نژاد در جمع‌های عمومی نیز با برخی از افشاگری‌های داوری تطابق دارد. برای مثال داوری در جایی می‌گوید احمدی‌نژاد بر این باور است که به زودی نظام جمهوری اسلامی فروخواهد پاشید و شاهد هستیم که اخیرا او در جمع گروهی از مردم کرمان گفت: این اشتباه بزرگی است که فکر کرده‌اید که می‌توانید ملّت ایران را در این سطح نگه دارید. این فنر به زودی درخواهد رفت.

وی در ادامه می‌گوید: «من هم به وقت انتخابات مطالبی دارم که درباره وضعیت موجود کشور عرض خواهم کرد و به فضل الهی از کسی هم نمی‌ترسم. مملکت را به فلاکت کشانده‌اند و مردم دارند در فقر دست و پا می‌زنند و دائم برای مردم ادعا می‌کنند. قبل از شما بوده‌اند و بعد از شما هم خواهند آمد، هیچ کس ابدی نیست».

به نظر می رسد آنچه که احمدی‌نژاد در پی آن است، به نوعی حاشیه‌سازی و هزینه تراشی برای نظام در آستانه انتخابات است و اینکه وی افشای برخی حرف‌های مگو را (که اساسا واقعی بودن آن جای سوال است) را به آستانه انتخابات معطوف می‌کند،‌ نشانه این است که او احتمالا برای انتخابات ورای هر نتیجه‌ای که در فرآیند تایید صلاحیت‌ها حاصل شود، برنامه‌ای ویژه دارد.


منبع خبر : فارس
اخبار مرتبط
اظهارات%20جنجالی%20فائزه%20هاشمی%20از%20بقیه%20انقلابی‌ترماحمدی%20نژاد%20به%20من%20پیشنهاد%20معاون%20اولی%20داد

اظهارات جنجالی فائزه هاشمی: از بقیه انقلابی‌ترم/احمدی نژاد به من پیشنهاد معاون اولی داد


فائزه هاشمی‌رفسنجانی که اظهاراتش معمولا با جدال و جنجالی علیه او مواجه می‌شود باز هم در یک گفت‌وگوی کلاب هاوسی پرحاشیه ظاهر شد.

داوری%20احمدی‌نژاد%20خودش%20را%20ولی%20خدا%20می‌داندبقایی%20گفت%20جمهوری%20اسلامی%20تا%20انتخابات%201400%20سقوط%20می%20کند

داوری: احمدی‌نژاد خودش را ولی خدا می‌داند/بقایی گفت جمهوری اسلامی تا انتخابات 1400 سقوط می کند


عبدالرضا داوری در گفت‌وگو با عصر ایران تاکید می‌کند که نقش سیاسی و اعتقادی احمدی‌نژاد به زیان جامعۀ ایران است و چون که سال‌ها یکی از "پایه‌های پروپاگاندای احمدی‌نژاد" بوده، اکنون خودش را موظف می‌داند که زوایای مخفی تفکر مذهبی و سلوک سیاسی وی را برملا سازد تا "سرنوشت ایران" در دست مراد سابقش قرار نگیرد.

احمدی‌نژاد%20ترمز%20بُرید%20به%20وقت%20انتخابات%20افشاگری%20خواهم%20کرد!

احمدی‌نژاد ترمز بُرید/ به وقت انتخابات افشاگری خواهم کرد!


رئیس جمهور سابق کشورمان در دیدار با جمعی از مردم استان کرمان گفت: هفتاد سال است که طرح‌های مختلف از جمله طرح خروج از رکود و طرح فقر‌زدایی به اجرا در می آید اما اتّفاق مثبتی در زندگی مردم نمی افتد.

افشاگری%20درباره%20ثروت%20افسانه%20ای%20یار%20غار%20احمدی%20نژاد

افشاگری درباره ثروت افسانه ای یار غار احمدی نژاد


عبدالرضا داوری از چهره های نزدیک به احمدی نژاد پرده از ثروت هنگفت حمیدبقایی معاون اجرایی رئیس جمهور برداشت.

نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
آخرین اخبار :

درباره ما

اصلاحات پرس (اصلاحات نو) رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

با ما در تماس باشید

info[@]eslahaatpress.com
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.