اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
58200
1400/01/29 14:05

نرخ ارز در ۲۹ فروردین ماه ۱۴۰۰؛

قیمت دلار کاهش یافت

صرافی ملی امروز بیست و نهم فروردین قیمت دلار و یورو را اعلام کرد.

به گزارش اصلاحات‌پرس، براساس نرخ‌های اعلامی صرافی ملی تا ساعت (14:00)، امروز (29 فروردین ماه ۱۴۰۰) هر دلار آمریکا با نرخ 23 هزار و 881 تومان به فروش می‌رسد و نرخ خرید آن نیز ۲۳ هزار و 408 تومان است. قیمت دلار تا پیش از بازار امروز 23 هزار و 994 تومان بوده است.

قیمت یورو نیز در صرافی ملی برای فروش 28 هزار و 400 تومان و برای خرید یورو در این صرافی قیمت 27 هزار و 837 تومان اعلام شده است.  قیمت یورو نیز تا پیش از امروز 28 هزار و 626 تومان ثبت شده بود.

اما به گفته تجارت نیوز، صبح روز یک‌شنبه اولین قیمت معاملاتی دلار در بازار آزاد ۲۴ هزار و ۴۰۰ تا ۲۴ هزار و ۶۰۰ تومان گزارش شد. آخرین نرخ روز گذشته کاری ۲۴ هزار و ۶۵۰ تا ۲۴ هزار و ۷۰۰تومان بوده است.

نخستین معاملات دلار در بازار متشکل ارزی نیز با حدود ۱۰۰ تومان کاهش نسبت به آخرین قیمت روز کاری گذشته، با نرخ ۲۳ هزار و ۶۴۴ تومان آغاز شد.

نرخ اسکناس آمریکایی در سامانه سنا که پایان روز ‌‌شنبه ۲۳ هزار و ۹۹۶ تومان بود، صبح امروز نیز ۲۳ هزار و۸۸۱ تومان اعلام شد.

همچنین آخرین نرخ اعلام شده برای معاملات در سامانه نیما ۲۳ هزار و ۱۶۶ تومان برای خرید و ۲۳ هزار و ۲۴۹ تومان برای فروش رسیده است.

برای مشاهده آخرین قیمت‌ها در بازار ارز کلیک کنید 


 


منبع خبر : اصلاحات پرس
نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
آخرین اخبار :

درباره ما

اصلاحات پرس (اصلاحات نو) رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

با ما در تماس باشید

info[@]eslahaatpress.com
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.