Telegram Instagram Twitter Tags Rss
58328
1400/01/31 13:55

سوپرایز اصلاح‌طلبان برای انتخابات 1400/تاجزاده: برای کاندیداتوری در حال مشورت هستم

سوپرایز اصلاح‌طلبان برای انتخابات 1400/تاجزاده: برای کاندیداتوری در حال مشورت هستم

اخباری از احتمال کاندیداتوری مصطفی تاجزاده در انتخابات ریاست جمهوری به گوش می‌رسد.

به گزارش اصلاحات پرس، گمانه زنی ها درباره گزینه اصلاح طلبان در انتخابات ریاست جمهوری 1400 ادامه دارد و در جدیدترین اخبار به گوش رسیده نام مصطفی تاجزاده نیز مطرح شده است.

سیدمصطفی تاجزاده سیاستمدار اصلاح طلب در دولت اصلاحات معاون سیاسی وزیر کشور و سرپرست این وزارتخانه پس از استیضاح عبدالله نوری بود. تاجزاده این روزها در توئیتر به نقدها و اظهارات بدون پرده درباره اصلاح وضع موجود کشور شهره است.

زمزمه اخبار کاندیداتوری تاجزاده ابتدا با توئیت الیاس حضرتی، مدیر مسئول روزنامه اعتماد آغاز شد. حضرتی در توئیتی خبر از جدی شدن احتمال نامزدشدن تاجزاده داده بود. این خبر به سرعت در فضای مجازی منتشر شده و باعث واکنش های زیادی شد.با اعلام این خبر اکثر فعالان مجازی از احتمال زیاد ردصلاحیت تاجزاده از سوی شورای نگهبان سخن گفتند. اما سعید ملکی، روزنامه‌نگار در واکنش به این خبر در توئیتر خود نوشت: «حضور تاجزاده در انتخابات بیشتر از آن که برای او جدی باشد یا برای به چالش کشیدن نظارت استصوابی، عیاری ست برای سنجش میزان اعتبار پایبندی اصلاح طلبان به شعارهای خودشان.»

محمدعلی باقری، مدیرکل سیاسی وزارت کشور دولت اصلاحات نیز در واکنش به این خبر نوشت: «حضور مصطفی تاج‌زاده، سورپرایز انتخابات سیزدهم است. وی حامل اصلاحات ساختاری و زبان کسانی است که همچنان اصلاح‌طلبی را یگانه راه رسیدن به وضعیت مطلوب می‌دانند و در عین حال، شیوه‌ها و راهبردهای مالوف گذشته اصلاح‌طلبان را راهگشای بن‌بست‌های کنونی کشور نمی‌دانند.»اما مصطفی تاجزاده در واکنش به این گمانه‌زنی ها اعلام نامزدی خود را رد نکرد و گفت در حال مشورت و رایزنی با دوستان و صاحب‌نظران هستم. وی در توئیتی که دقایقی قبل منتشر شده نوشته است:«به استحضار عزیزانی که نظرم را درباره نامزدشدن در انتخابات ریاست جمهوری پیش‌رو می‌پرسند، می‌رسانم که در این زمینه در حال مشورت و رایزنی با دوستان و صاحب‌نظران هستم. به زودی و بعد از جمع‌بندی جوانب امر، تصمیم نهایی را به یاری حق اعلام خواهم کرد.»
 


منبع خبر : اصلاحات پرس
نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
آخرین اخبار :

درباره ما

اصلاحات پرس (اصلاحات نو) رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

با ما در تماس باشید

info[@]eslahaatpress.com
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
Copyright © 2020 , All rights reserved.