Telegram Instagram Twitter Tags Rss
58362
1400/02/01 10:07

سوپرلیگ رسماً تعلیق شد!

سوپرلیگ رسماً تعلیق شد!

تیم برگزاری سوپرلیگ اروپا با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد این پروژه تعلیق شده، اما تغییر شکل آن را بررسی خواهند کرد.

 روز سه‌شنبه اعتراض‌ها به برگزاری رقابت‌های سوپرلیگ اروپا به اوج رسید و هواداران چلسی با تجمع بیرون از باشگاه باعث شدند تیم‌شان از این تورنمنت بیرون بکشد. به تدریج دیگر باشگاه‌های انگلیسی هم تصمیم گرفتند خروج‌شان را اعلام کنند.

حالا در واکنش به این اتفاق‌ها، مسئولان برگزاری سوپرلیگ اروپا بیانیه‌ای منتشر کرده‌اند و می‌گویند پروژه را به شکلی دیگر پیش خواهند برد. در این بیانیه آمده است: «سوپرلیگ اروپا متقاعد شده است که وضعیت موجود فوتبال اروپا باید تغییر کند. ما یک رقابت جدید اروپایی را پیشنهاد می‌دهیم برای این که سیستم موجود کار نمی‌کند. هدف از پیشنهاد ما این است که اجازه دهد این ورزش ضمن ایجاد منابع و ثبات برای هرم کامل فوتبال، تکامل یابد، از جمله با کمک به فائق آمدن بر مشکلات مالی که کل جامعه فوتبال در نتیجه شیوع ویروس کرونا تجربه کرد. این طرح همچنین پرداخت های مالی تقویت شده و یکپارچه را برای تمام سهامداران و ذینفعان فوتبال فراهم می‌کند. علیرغم اعلام کناره‌گیری باشگاه‌های انگلیسی که به دلیل فشار وارد شده بر آنها مجبور به گرفتن چنین تصمیمی شدند، ما متقاعد شده ایم که پیشنهاد ما کاملا مطابق با قوانین و مقررات اروپا است، همانطور که امروز دادگاه نیز تصمیم به محافظت از سوپرلیگ در برابر اقدامات طرف سوم گرفت. با توجه به شرایط کنونی و با در نظر داشتن اهداف‌مان در ارائه بهترین تجربه ممکن به هواداران در کنار تقویت یکپارچه پرداخت ها برای کل جامعه فوتبال، ما باید مناسب‌ترین گام‌ها برای تغییر شکل این پروژه را دوباره بررسی کنیم.»

به نظر می‌رسد به این زودی قائله سوپرلیگ اروپا خاتمه پیدا نکند و مدیرانی مثل فلورنتینو پرس و آندره‌آ آنیلی برای برگزاری این تورنمنت مصمم هستند. با این حال باید دید در بیانیه‌های بعدی آن‌ها برای سوپرلیگ چه آینده‌ای متصور هستند.


منبع خبر : خبرورزشی
کلید واژگان
نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
آخرین اخبار :

درباره ما

اصلاحات پرس (اصلاحات نو) رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

با ما در تماس باشید

info[@]eslahaatpress.com
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
Copyright © 2020 , All rights reserved.