اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
58809
1400/02/09 10:42

ردصلاحیت تمام اعضای شورای شهر فعلی اصفهان

عضو هیات عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای استان اصفهان گفت: طبق خبرهای دریافتی صلاحیت 11 نفر از اعضای شورای شهر فعلی اصفهان در هیات های نظارت شهرستان رد شده است.

رحمت الله فیروزی درباره خبرهایی مبنی بر رد صلاحیت تمام اعضای شورای شهر اصفهان، اظهار کرد: طبق خبرهای دریافتی که به بنده رسیده است صلاحیت ۱۱ نفر از اعضای شورای شهر فعلی اصفهان در هیات های نظارت شهرستان رد شده است، اما پرونده این افراد در هیات عالی نظارت بر انتخابات استان بررسی مجدد خواهد شد.

وی افزود: عصر امروز جلسه ای در هیات نظارت بر انتخابات شوراهای شهر استان خواهیم داشت و موارد مطروحه درباره رد صلاحیت ها را بررسی خواهیم کرد.

عضو هیات عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای استان اصفهان، خاطرنشان کرد: کسانی که به رد صلاحیت خود معترض هستند اعتراض خود را به هیات نظارت استان اعلام ‌کنند و این هیات از فردا ۱۰ اردیبهشت کار خود را برای رسیدگی به شکایات داوطلبان آغاز خواهد کرد و به شکایت داوطلبان طبق قانون رسیدگی می شود.


منبع خبر : ایسنا
نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
  آخرین اخبار :

  درباره ما

  اصلاحات پرس رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

  با ما در تماس باشید

  info[@]eslahaatpress.com

  Telegram Instagram Twitter Tags Rss
  Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.