Telegram Instagram Twitter Tags Rss
59064
1400/02/14 14:05

گولسیانی: تعویق زمان بازی با پرسپولیس جای تأسف دارد

گولسیانی: تعویق زمان بازی با پرسپولیس جای تأسف دارد

مدافع سپاهان در مورد تقابل با پرسپولیس و حواشی همیشگی این بازی صحبت کرد.

سپاهان با نتایج خوبی که کسب کرده توانسته هم خودش را با یک بازی بیشتر نسبت به پرسپولیس به صدر جدول برساند و هم در جام حذفی به مرحله یک هشتم نهایی صعود کند. گئورگی گولسیانی، مدافع گرجستانی سپاهان که حالا دو رقیب سرسخت برای حضور در پست مدافع میانی دارد در مورد دیدارهای گذشته و همچنین بازی پیش رو با پرسپولیس با ایلنا گفتگو کرد که می‌خواهنید:

 از پیروزی مقابل نساجی و سپس خوشه طلایی صحبت کن. دو بازی مهم را با پیروزی پشت سر گذاشتید.

خوشحالم که توانستیم در دو بازی گذشته پیروز شویم ، هر دو بازی سخت بودند.  بازی در چمن مصنوعی برابر نساجی با 10 بازیکن بسیار سخت و همچنین بازی جام حذفی هم سخت بود.  تیم ما اعتماد به نفس خوبی دارد و باید آن را تا پایان فصل حفظ کنیم.

 رقابت در خط دفاعی برای حضور در ترکیب اصلی خیلی سنگین است و کار تو برای حضور در ترکیب اصلی سخت شده است. 

در خط دفاعی بازیکنان فوق العاده ای داریم، رقابت بسیار بالایی وجود دارد و این رقابت نیز بسیار سالم است، بنابراین ما را تشویق می‌کند تا هرچه بیشتر تلاش کنیم. یک اشتباه ممکن است برای هرکسی ممکن است باعث شود موقعیت خود را از دست بدهد و پس از آن بسیار سخت است که آن را پس بگیرد.

در مورد بازی با پرسپولیس بگو. زمان این بازی هم به تعویق افتاد. 

من این را از شما شنیدم که به تعویق افتاد ، من واقعاً نمی دانستم و تاکنون برای بازی آماده می شدم. اگر به تعویق بیفتد بسیار رقت انگیز است، گاهی اوقات نمی‌فهمم چرا لیگ ما خیلی پیچیده است، برنامه ریزی فصل در اینجا بسیار دشوار است.

 با رسیدن این بازی خیلی‌ها یاد اتفاقات فصل قبل می‌افتند که شما به موقع نرسیدید و‌ نتیجه به سود حریف اعلام شد. فکر می‌کنی بهتر نبود بیشتر برای شما صبر می‌کردند؟

 این مربوط به گذشته است و من نمی خواهم درباره گذشته صحبت کنم.  این یک اشتباه بود که هزینه زیادی برای ما هزینه کرد.  امیدوارم دیگر هرگز تکرار نشود.

در مورد بازی این هفته صحبت کن که مقابل پرسپولیس آماده این روزها بازی دارید. به نظر می‌رسد سخت‌ترین و مهم‌ترین بازی فصل شما باشد. 

برای ما همه تیم ها یکسان هستند ، در لیگ ایران همه تیم ها سطح خوبی دارند و هیچ یک از بازی ها آسان نیستند ، ما در حال آماده سازی همه بازی ها هستیم.

و سوال آخر، سال قهرمانی سپاهان از راه رسیده است؟

 امیدوارم چنین باشد


منبع خبر : ایلنا
اخبار مرتبط
اعلام%20برنامه%20جدید%20هفته%20های%20بیست%20و%20دوم%20و%20بیست%20و%20سوم%20لیگ%20برتر

اعلام برنامه جدید هفته های بیست و دوم و بیست و سوم لیگ برتر


برنامه جدید مسابقات هفته های بیست و دوم و بیست و سوم و یک مسابقه معوقه هفته هجدهم لیگ برتر بیستم اعلام شد.

نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
آخرین اخبار :

درباره ما

اصلاحات پرس (اصلاحات نو) رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

با ما در تماس باشید

info[@]eslahaatpress.com
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
Copyright © 2020 , All rights reserved.