اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
59158
1400/02/16 11:18

جواد عزتی این بار در شبکه نمایش خانگی با «زخم کاری »

مهدویان در آخرین اثر سینمایی خود ثابت کرد می‌تواند در ژانر طنز اثری فاخر با نام «شیشلیک» را به سینمای ایران تحویل بدهد و این بار در حالی موجب خنده مخاطب شود که همزمان اشکهایش جاری گردد.

محمدحسین مهدویان از جمله کارگردانان جوان سینمای ایران است که طی چند سال گذاشته ثابت کرده است ژانر‌های سینمایی برایش مرز تعیین نمی‌کنند و او می‌تواند با ورود به هر ژانری از دفاع مقدس و جاسوسی گرفته تا طنز خوش بدرخشد.

این کارگردان جوان سینما در آخرین اثر سینمایی خود ثابت کرد می‌تواند در ژانر طنز اثری فاخر با نام «شیشلیک» را به سینمای ایران تحویل بدهد و این بار در حالی موجب خنده مخاطب شود که همزمان اشکهایش جاری می‌گردد.

حالا مهدویان تصمیم گرفته به شبکه نمایش خانگی ورود کند بلکه در این فضا نیز با یک زخم کاری خودی نشان دهد، «زحم کاری» عنوان اثر جدید محمد حسین مهدویان است که جواد عزتی این بار هم در قابل شخصیتی متفاوت در آثار مهدویان قصد داری برای دیگر هنرنمایی کند که در این روزهای سحت کرونایی تماشای این اثر از محمدحسین مهدویان در خانه شاید لذت بیشتری برای مخاطب داشته باشد.

از این تصمیم مهدویان تنها یک برداشت برای طرفداران وی و اهالی سینما وجود دارد، آن هم اینکه مهدویان به دلیل وضعیت نامعلوم سینما و تعطیلی‌های پی ‌در پی سینما قصد دارد با ورود به شبکه نمایش خانگی راه ارتباط خود با مخاطبانش را استحکام بیشتری ببخشد و از آنها دور نشود.

طبق اعلام آخرین خبرها تصویربرداری سریال «زخم کاری» ساخته محمدحسین مهدویان از مرز ۷۰ درصد گذشت و مراحل فنی آن همزمان با فیلمبرداری برای رسیدن به پخش در حال انجام است.

«زخم کاری» اولین سریال محمدحسین مهدویان است که در فضای نوآر ساخته شده و داستانی متفاوت را روایت می‌کند. این سریال محصول جدیدی از پلتفرم فیلیمو است که قرار است به زودی پخش آن آغاز شود.

جواد عزتی، رعنا آزادی‌ور، هانیه توسلی، سعید چنگیزیان، الهه حصاری، عباس جمشیدی‌فر، مهدی زمین‌پرداز، امیرحسین هاشمی، (با حضور) کاظم هژیر آزاد، منو چهر علیپور، مه‌لقا باقری، مائده طهماسبی (با هنر مندی) سیاوش طهمورث، (با معرفی) مرتضا امینی‌تبار و سارا حاتمی بازیگران «زخم کاری» هستند.

در خلاصه داستان این سریال آمده است: «من عاشق زمستونای اینجام. قشنگ نیست؟
- قشنگه، ولی سختی داره. پنج هزار کیلومتر پرواز می‌کنن فقط برای این که زنده بمونن. اولش خیلی ترسناکه، ولی تهش خونه‌شونو پیدا می‌کنن.
- اگه به تهش برسن.
- بلد باشن می‌رسن.»

عوامل این سریال عبارتند از: نویسنده و کارگردان: محمدحسین مهدویان بر اساس داستانی از محمود حسینی زاد، تهیه کننده: محمدرضا تخت کشیان، مجری طرح: کامران حجازی، مدیر فیلمبرداری: هادی بهروز، تدوین: سجاد پهلوان زاده، آهنگساز: حبیب خزایی فر، طراح گریم: شهرام خلج، طراح صحنه: بهزاد جعفری طادی، طراح لباس: آرتا ماهان، طراحی و ترکیب صدا: مهرشاد ملکوتی، مدیر صدابرداری: هادی ساعدمحکم، جانشین مدیر تولید: پیمان حجازی، فیلمبردار: محمد فکوری نیا، انتخاب بازیگر:کیومرث مرادی بازیگردان: میلاد اکبر نژاد، برنامه ریز: بهمن حسینی، دستیار اول کارگردان: حسین دیردار، مدیر تدارکات: فرامرز رضایی، جلوه‌های بصری: امین پهلوان زاده، جلوه‌های ویژه میدانی: آرش آقابیک، منشی صحنه: پوریا کاظمی فرد، عکاس: امیر جدیدی.


منبع خبر : میزان
نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
آخرین اخبار :

درباره ما

اصلاحات پرس (اصلاحات نو) رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

با ما در تماس باشید

info[@]eslahaatpress.com
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.