اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
59193
1400/02/17 12:25

فدراسیون فوتبال 5 ستاره اجاره نشین شد!

در یکی دو روز گذشته، بحثهای عجیبی درباره نحوه پرداخت طلب سنگین مارک ویلموتس و دستیارانش مطرح شده بود.

یکی از سوژه ها در فضای مجازی این بود که برای جور شدن طلب ویلموتس، می شود بخشی از کمپ تیم های ملی یا همان مرکز تیم های ملی را فروخت و طلب ویلموتس را داد! 

پس از ماجرای فسخ قرارداد مارک ویلموتس، خسارت‌های ناشی از این قرارداد و شکایت سرمربی سابق تیم ملی به فیفا برای دریافت غرامت 6 میلیون یورویی و البته پس از مدت‌ها با صدور حکم دستیاران او فدراسیون فوتبال حالا باید علاوه بر پولی که به ویلموتس می پردازد، غرامت جدیدی هم به 2 دستیار او پرداخت کند تا بتواند از ترکش های بعدی آن جلوگیری کند، البته به این مبالغ باید 5 درصد جریمه دیرکرد را هم اضافه کرد.

در فضای مجازی بحثهای عجیبی مطرح شد که فدراسیون فوتبال پس از دریافت این حکم سنگین و به دلیل نبود منابع مالی لازم برای پرداخت این خسارت سنگین، تصمیم بگیرد مرکز تیم های را به فروش برساند تا از محل درآمد آن، بدهی این مربی بلژیکی و دستیاران او را تامین کند اما این اتفاق امکان ندارد چرا که فدراسیون فوتبال اجاره نشین شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی است و فدراسیون فوتبال مالک نیست.

داستان از این قرار است که صفایی فراهانی رییس اسبق فدراسیون فوتبال، مرکز تیم های ملی را به صورت 30 ساله از شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی(شرکت زیرمجموعه وزارت ورزش و جوانان) اجاره کرده بود. آخرین بار در زمان ریاست مهدی تاج در سال 95 این قرارداد به مدت 7 سال دیگر تمدید شد تا پیش شرط فیفا برای اجاره 20 ساله زمین و گرفتن بودجه های پروژه فوروارد فیفا رعایت شود.


منبع خبر : فوتبالی
نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
آخرین اخبار :

درباره ما

اصلاحات پرس (اصلاحات نو) رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

با ما در تماس باشید

info[@]eslahaatpress.com
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.