اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
59326
1400/02/19 13:23

گزارش تحقیق و تفحص شورای شهر از قراردادهای نجومی در دوران مدیریت قالیباف

با وجود پس گرفتن املاک و اموال بسیار و اقاله بسیاری از قراردادها، بنیاد تعاون بیش از 4 هزار میلیارد آن هم به نرخ سال های 92 و 93 به شهرداری بدهکار است. همچنین هزار هفتصد میلیارد تومان بدهی بنیاد تعاون سپاه متعلق به سال 94 در گزارش مالی سال 95 غیب شده است!

به گزارش اصلاحات پرس، علی پیرحسین‌لو، فعال سیاسی اصلاح‌طلب در حساب توئیتری خود نوشت: «امروز گزارش تحقیق و تفحص شورای شهر تهران از قراردادهای شهرداری دوره قالیباف با بنیاد تعاون سپاه و شرکت رسا تجارت مبین در شورا خوانده شد. حیف و میل نجومی که در این پرونده صورت گرفته، حیرت‌انگیز است. حتما خبرهای این موضوع را امروز دنبال کنید. گلوگاه بسیاری از فسادها اینجا بوده است.»

وی در ادامه نوشت: «توجه کنید که سه سال پیگیری شده و املاک و اموال زیادی پس گرفته شده و بسیاری از قراردادها اقاله شده است. با این حال هنوز «چهار هزار و سیصد میلیارد تومان» از پول شهرداری را پس نداده‌اند و بدهکارند! توجه کنید که این عدد به نرخ سالهای ۹۳ و ۹۴ است.»

او همچنین اضافه کرد: «مبلغ «هزار و هفتصد میلیارد تومان» بدهی بنیاد تعاون سپاه که در گزارش حسابرسی سازمان املاک شهرداری برای سال ۹۴ آمده بوده، در گزارش سال ۹۵ یکباره غیب شده!ـ»

این فعال سیاسی در ادامه نیز اعلام کرد که شورای شهر تهران علیه قالیباف و عیسی شریفی اعلام جرم کرده است.


 


منبع خبر : اصلاحات پرس
نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
  آخرین اخبار :

  درباره ما

  اصلاحات پرس رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

  با ما در تماس باشید

  info[@]eslahaatpress.com
  Telegram Instagram Twitter Tags Rss
  Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.