اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
59517
1400/02/24 17:36

ثبت نام رئیسی با الگوی ثبت نام هاشمی رفسنجانی

با وجود این که تصمیم ابراهیم رئیسی برای کاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری قطعی است اما تا به امروز و با گذشت چهار روز از مهلت ثبت نام داوطلبان، هنوز خبر رسمی از ثبت نام وی در انتخابات اعلام نشده است.

در حالی که در طیف اصولگرا حامیان محمدباقر قالیباف طی ۴۸ ساعت گذشته به شدت در حال فضاسازی برای عدم ثبت نام ابراهیم رئیسی هستند و در جدیدترین اقدام مجتبی توانگر از نمایندگان نزدیک به قالیباف با درج "مگر منعی باشد " به نارضایتی احتمالی رهبری از نامزدی ابراهیم رئیسی اشاره کرده اما به نظر می رسد تمام این تمهیدات و ایجاد تعلیق ها برنامه طراحان کمپین ابراهیم رئیسی است که با ایجاد عطش و توجه رسانه ای او در ساعت پایانی روز شنبه ثبت نام کند.

این اقدام ابراهیم رئیسی تقلیدی از رفتار اکبر هاشمی رفسنجانی انتخابات سال ۹۲ است و عملا می خواهد این فضا را القا کند که او اشتیاقی برای ترک قوه قضائیه در میانه مسئولیت ندارد و به نحوی فشارها باعث حضور او شده است. در حالی که به گواه توئیت مجتبی توانگر تیم رئیسی، مدت هاست که به پاستور فکر می کنند.


منبع خبر : اصلاحات پرس
نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
  آخرین اخبار :

  درباره ما

  اصلاحات پرس رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

  با ما در تماس باشید

  info[@]eslahaatpress.com
  Telegram Instagram Twitter Tags Rss
  Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.