اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
59624
1400/02/26 13:29

صلاحیت 5 عضو دیگر شورای شهر پنجم تائید شد

سخنگوی شورای شهر تهران از تایید صلاحیت 5 عضو دیگر شورای شهر پنجم برای شرکت در انتخابات شورای ششم خبر داد.

علی اعطا با بیان این که از اعضای فعلی شورای شهر پنجم ۱۲ نفر به عنوان کاندیدای شرکت در انتخابات شورای ششم ، ثبت نام کرده بودند، گفت: صلاحیت همگی این افراد در هیات اجرایی تایید شد، اما در هیات نظارت شهرستان تهران که متشکل از چند نماینده مجلس است تنها صلاحیت دو عضو یعنی محمد علیخانی و مجید فراهانی تایید شد و ۱۰ نفر باقیمانده رد صلاحیت شدند.

وی با بیان این که بنا بر این شد همگی به هیات نظارت استان تهران بابت رد صلاحیت ها اعتراض کنیم گفت: پیگیری های مستمر توسط رئیس شورا در مورد چرایی رد صلاحیت ها و همچنین حل و فصل مسائل سبب شد که روز گذشته صلاحیت ۵ نفر دیگر نیز از طریق پیامک به آنها اعلام شود.

وی با بیان این که علی رغم این که از این ۱۰ نفر ۵ نفر تایید صلاحیت شدند که این  مساله به رقابتی شدن فضای انتخابات کمک می کند، افزود: البته ۵ نفر باقی مانده همگی از افراد پاکدست و دغدغه مند شهر هستند که هنوز صلاحیتشان مورد تایید قرار نگرفته و اعتراضاتشان و همچنین پیگیری های اعضای شورا مثمر ثمر واقع نشد.

سخنگوی شورای شهر افزود: به این ۵ عضو توصیه کردیم که مجددا اعتراض کنند تا بتوانند رد صلاحیتشان را از طریق هیات مرکزی نظارت دنبال کنیم، اما برخی از این افراد که نامشان را نمی برم موافق این توصیه نبودند و به دلیل دلخوری از این رویکرد اعلام کردند که اعتراض مجدد نخواهند داشت.

اعطا با بیان این که تلاش می کنیم تا اعتراض این افراد رد صلاحیت شده را از طریق هیات مرکزی نظارت پیگیری کنیم، گفت: افراد رد صلاحیت شده عبارتند از زهرا نژاد بهرام، زهرا صدراعظم نوری، حجت نظری، محمد جواد حق شناس و محمود میر لوحی و پیامک تایید صلاحیت نیز برای بنده (اعطا) محمد سالاری، آرش میلانی، افشین حبیب  زاده و الهام فخاری نیز ارسال شده است.


منبع خبر : ایسنا
نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
  آخرین اخبار :

  درباره ما

  اصلاحات پرس رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

  با ما در تماس باشید

  info[@]eslahaatpress.com
  Telegram Instagram Twitter Tags Rss
  Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.