اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
59832
1400/03/01 09:15

قتل همسر بدلیل مشاجره خانوادگی

فرمانده انتظامی خراسان‌جنوبی گفت: فردی که در شهرستان نهبندان همسرش را به قتل رسانده بود و به سمت شهرهای مرکزی کشور در حال فرار بود با رصد عملیاتی پلیس خراسان‌جنوبی در ایست و بازرسی شرافت شهرستان نائین اصفهان دستگیر شد.

 سردار ناصر فرشید، اعلام کرد: روز ۲۸ اردیبهشت‌ماه فردی با حضور در یکی از کلانتری‌های شهرستان نهبندان، خبر یک فقدانی و قتل را به ماموران پلیس گزارش داد که بلافاصله بررسی موضوع در دستور کار مأموران قرار گرفت.

وی بیان کرد: ماموران با دریافت اطلاعات اولیه موضوع را پیگیری کردند و با اقدامات فنی و پیگیری‌های مستمر، پیکر بی‌جان مقتول در کیلومتر ۵ محور فرعی نهبندان- زاهدان کشف شد.

فرمانده انتظامی خراسان‌جنوبی ادامه داد: بررسی‌های پلیس حاکی از این بود که قاتل پس از بروز اختلافات با همسرش، وی را به قتل رسانده و پس از رهاکردن مقتول، به سمت شهرهای مرکزی کشور متواری شده است.

فرشید تصریح کرد: با پیگیری‌های ماموران پلیس در خراسان‌جنوبی متهم در حالی‌که به طرف شهرهای مرکزی کشور در حال فرار بود با همکاری پلیس اصفهان در ایست و بازرسی شرافت شهرستان نائین استان اصفهان دستگیر شد.

وی خاطرنشان کرد: متهم در اظهارات اولیه با اقرار به قتل همسرش بیان داشت که در محلی خارج از شهر با همسرش درگیر شده و نامبرده را خفه و جنازه را داخل بیابان رها کرده است.

فرمانده انتظامی خراسان‌جنوبی یادآور شد: عوامل بررسی صحنه جرم در محل جنایت و کشف جسد حاضر شدند و با حضور پزشکی قانونی و بازپرس، پس از مستندسازی، جنازه مقتول با دستور بازپرس به سردخانه منتقل شد .

فرشید به خانواده‌ها و شهروندان توصیه کرد هنگام بروز تنش و اختلافات آستانه صبر و تحمل خود را بالاتر برده تا از بروز وقایع و اتفاقات ناگوار و جبران‌ناپذیر خودداری شود.


منبع خبر : ایسنا
کلید واژگان
نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
آخرین اخبار :

درباره ما

اصلاحات پرس (اصلاحات نو) رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

با ما در تماس باشید

info[@]eslahaatpress.com
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.