اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
59909
1400/03/02 10:41

واکنش برانکو به شایعه جانشینی اسکوچیچ

سرمربی تیم ملی عمان، مجددا به شایعه حضورش در تیم ملی به جای دراگان اسکوچیچ واکنش نشان داد.

حدود 20 روز قبل بود که یکی از روزنامه‌های ورزشی مدعی شد فدراسیون فوتبال به دنبال بازگرداندن برانکو ایوانکوویچ به فوتبال ایران است و دراگان اسکوچیچ بعد از بازیهای تیم ملی در مرحله انتخابی جام جهانی، تحت هر شرایطی مجبور به خداحافظی با نیمکت تیم ملی خواهد شد.

این شایعه خیلی زود واکنش فدراسیون فوتبال و برانکو روبرو را در پی داشت. فدراسیون فوتبال که شدیدا این شایعه را تکذیب کرد و گفت قطعا از اسکوچیچ حمایت خواهد کرد و سرمربی کروات تیم ملی عمان هم اعلام کرد که به قراردادش با فدراسیون فوتبال این کشور احترام می‌گذارد و برنامه‌ای برای جدایی از این کشور عربی ندارد.

برانکو در تازه‌ترین مصاحبه‌اش دوباره درباره این موضوع صحبت کرده و البته از اسکوچیچ هم حمایت کرده است.

او درباره شایعه پیشنهاد تیم ملی ایران به او گفته است: از جانب ایران حتی اشاره ای در این زمینه نداشته ام چه برسد به پیشنهاد یا مذاکره‌ای که در این زمینه با من صورت گرفته باشد. به اعتقادم این شایعه از سوی محافل خاصی که هدف شان تخریب دراگان اسکوچیچ و تیم ملی ایران است مطرح و منتشر شده و از واقعیت دور است.

از دید سرمربی تیم ملی در جام جهانی 2006، اسکوچیچ می‌تواند در تیم ملی موفق باشد: اسکوچیچ مربی بسیار خوبی است که ارزش‌های فنی و فوتبالی خود را نشان داده است. تیم ملی در حال حاضر ابزار خوبی را در اختیار دارد و می تواند با اسکوچیچ به موفقیت دست پیدا کند.


منبع خبر : برنا
نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
آخرین اخبار :

درباره ما

اصلاحات پرس (اصلاحات نو) رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

با ما در تماس باشید

info[@]eslahaatpress.com
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.