اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
60235
1400/03/10 12:17

قیمت انواع خودرو‌های سایپا دوشنبه 10 خرداد 1400

افزایش روز یکشنبه خودرو‌های سایپا امروز متوقف شد و در بازار امروز دوشنبه 10 خرداد بسیاری از خودرو‌های داخلی این شرکت با کاهش قیمت فروخته می‌شوند

خودرو‌های سایپا امروز دوشنبه ۱۰ خرداد با تغییر قیمت زیادی در بازار حضور دارند. روز گذشته بسیاری از خودرو‌های پرفروش این شرکت گران شده بودند و امروز شاهد کاهش قیمت‌ها خودروهای داخلی هستیم. البته محصولات مونتاژشده سایپا امروز تا حدودی با افزایش قیمت در بازار به چشم می‌خوردند.

پراید ۱۳۱ در بازار ۱۳۱ میلیون تومان فروخته می‌شود و از دیروز دو میلیون تومان کاهش قیمت دارد. پراید ۱۳۲ نیز به همین اندازه و مدل ۱۱۱ یک میلیون تومان ارزان شدند. بیشترین کاهش قیمت در تیبا دو دیده می‌شود. جایی که رقم ۱۳۲ میلیونی این خودرو پنج میلیون تومان به نسبت روز قبل افت قیمت داشته و تیبا ۲ پلاس هم چهار میلیون تومان ارزان شده است. تیبا معمولی که ۱۲۶ میلیون تومان فروخته می‌شود، دو میلیون تومان نسبت به معاملات دیروز کاهش قیمت دارد. کوئیک R هم با کاهش دو میلیون تومانی، ۱۵۰ میلیون تومان قیمت گذاری شده است.

کیا سراتو بیشتر از تمامی خودرو‌های سایپا امروز گران شده و رشد ۱۵ میلیونی این خودرو ارزش آن را در بازار به ۸۱۰ میلیون تومان رسانده است. همچنین چانگان و آریو هر کدام با افزایش پنج میلیون تومانی، به ترتیب ۴۷۰ و ۳۵۵ میلیون تومان قیمت خوردند.


 


منبع خبر : فرارو
نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
آخرین اخبار :

درباره ما

اصلاحات پرس (اصلاحات نو) رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

با ما در تماس باشید

info[@]eslahaatpress.com
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.