اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
60368
1400/03/12 19:35

اسکوچیچ: در زندگی‌ام چنین زمینی ندیده‌ام

سرمربی تیم ملی به شدت از زمین بازی تیمش برابر هنگ کنگ انتقاد کرد.

دراگان اسکوچیچ، سرمربی تیم ملی فوتبال ایران با حضور در نشست خبری پیش از دیدار با هنگ‌کنگ اظهار کرد: برای اولین بازی خود در بحرین به مصاف هنگ کنگ می‌رویم، به تیم‌ها در این رقابت‌ها احترام می‌گذاریم اما می‌خواهیم نتیجه بگیریم.

وی ادامه داد: ما اطلاعات کاملی از این مسابقات داریم و از سال گذشته تلاش خود برای پیدا کردن شناخت از حریفان را آغاز کرده‌ایم، دیدار با هنگ کنگ برای ایران بسیار اهمیت دارد و سه امتیاز آن برای ما حیاتی است. امیدوارم از منامه با ۱۲ امتیاز کامل برگردیم. تمام تلاش ما این است که ملت ایران خوشحال باشند.

وی در ادامه اضافه کرد: تیم هنگ کنگ تیم قابل احترامی برای ماست. بازی فردا بسیار مهم است ولی نمی‌دانیم چه انتظاری می‌شود داشت، چون از پارسال بازی نداشته هرچقدر تلاش کردیم، اطلاعات کمی توانستیم راجع به آن‌ها جمع آوری کنیم. ما از بازی‌های خودمان میزبانی نمی‌کنیم. ما از afc خواستیم که زمین بازی را چک کند زیرا این بازی برای ما خیلی مهم است. اگر بحرین میزبان است، پس حداقل باید زمین خوبی را مهیا کند ولی ما از این موضوع ناامید هستیم.

اسکوچیچ درباره شرایط زمین مسابقه گفت: من همین الان در مورد زمین صحبت کردم. این زمین واقعا خوب نیست. ولی می‌خواهم تمام تمرکز تیم من فقط روی بازی کردن باشد. من امیدوارم که تیم من شرایط را درک کند و قوی باشد. من به تیمم اعتقاد دارم.

سرمربی تیم ملی در پاسخ به این سوال که آیا فکر نمی‌کنید که صحبت های شما راجع به زمین بهانه باشد، گفت: من هیچ بهانه‌ای نمی‌آورم. ما قوی هستیم و همه تیم‌های اینجا با ما روبه‌رو می‌شوند. در مورد این موضوع نگران نباشید. بهانه‌ای وجود ندارد. اگر شما زمین را ببینید، چیزی را می‌بینید که من هرگز در زندگی ندیده‌ام. این یک بهانه نیست. شما و بقیه تیم‌ها باید با ما روبه‌رو شوید و من فرار نمی‌کنم. ما تیم خوبی هستیم و شما این را خواهید دید. بعد از این کنفرانس شما می توانید زمین را چک کنید. اول که آمدم اینجا، خواستم زمین را ببینم اما به من اجازه ندادند. من می‌توانم شما را دعوت کنم و با من بیاید و زمین را ببینید. خیلی داستان جالبی است.


منبع خبر : ایسنا
نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
آخرین اخبار :

درباره ما

اصلاحات پرس (اصلاحات نو) رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

با ما در تماس باشید

info[@]eslahaatpress.com
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.