Telegram Instagram Twitter Tags Rss
61690
1400/03/20 09:35

بیانی: یکی از بهترین نسل‌های تیم ملی فوتبال را داریم

بیانی: یکی از بهترین نسل‌های تیم ملی فوتبال را داریم

پیشکسوت فوتبال ایران گفت: ما یکی از بهترین نسل‌های تاریخ فوتبال ایران را در اختیار داریم و اکثر نفرات ما در اروپا به صورت ثابت بازی می‌کنند و تجربه بالایی دارند.

شاهرخ بیانی روز پنجشنبه با اشاره به پیروزی تیم ملی مقابل بحرین اظهار داشت:‌ مهم سه امتیاز بازی بود که به آن رسیدیم، پیروزی مقابل بحرین برای ما از اهمیت زیادی داشت.

وی افزود: با توجه به اینکه تیم ملی در بازی رفت به بحرین باخته و آن حاشیه‌ها ایجاد شده بود همه بازیکنان انگیزه فراوانی داشتند تا این مسابقه را با پیروزی به پایان برسانند.

پیشکسوت فوتبال ایران خاطرنشان کرد: ما یکی از بهترین نسل‌های تاریخ فوتبال ایران را در اختیار داریم و اکثر نفرات ما در اروپا به صورت فیکس بازی می‌کنند و تجربه بالایی دارند.

بیانی تصریح کرد: سامان قدوس با حضورش در زمین عملکرد خیلی خوبی از خود بر جای گذاشت و توانست نقش مهمی در پیروزی ایران ایفا کند، بله طور حتم حضور او در ترکیب ثابت می‌تواند به سود تیم ما در بازی با عراق باشد.

وی تاکید کرد: اگرچه قدرت عراق قابل قیاس با بحرین نیست و آنها به مراتب قدرتمندتر هستند اما ملی‌پوشان ایران این شانس را خواهند  داشت تا برد با ارزش دیگری را به دست آورند.

بازیکن اسبق تیم ملی در پایان گفت: فراموش نکنیم صعود به جام جهانی باعث پیشرفت فوتبال ایران می‌شود و همه باید کمک کنند و دعا کنیم تا از این مرحله حساس به سلامت عبور کنیم.


منبع خبر : ایرنا
نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
آخرین اخبار :

درباره ما

اصلاحات پرس (اصلاحات نو) رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

با ما در تماس باشید

info[@]eslahaatpress.com
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
Copyright © 2020 , All rights reserved.