اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
61910
1400/03/24 10:10

نظری: گابریله پین راهی ایران می‌شود!

جلسه هیات مدیره باشگاه استقلال عصر امروز (یکشنبه) در محل این باشگاه برگزار شد.

جلسه هیات مدیره باشگاه استقلال عصر دیروز (یکشنبه) در محل این باشگاه برگزار شد. البته گفته می شود جلسه دیگری هم در دفتر حجت نظری برگزار شده که فرهاد مجیدی هم در آن حضور داشته است. در هر حال، جلسه دوم در ساختمان باشگاه استقلال برگزار شد در نهایت نظری ادعا کرده که گابریل پین کم کم به کادرفنی استقلال اضافه می شود و البته در صحبتهایش نگفت که مشکلات و موانع حضور او در استقلال برطرف شده یا نه و موافقت فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ را هم در این باره گرفته اند یا اتفاق دیگری افتاده است.

در ابتدای این جلسه احمد مددی مدیرعامل استقلال گزارشی از عملکرد و فعالیتهای انجام شده را به اعضای هیات مدیره ارائه کرد. در ادامه حاضران جلسه در خصوص نحوه اضافه شدن گابریل پین به استقلال بحث و تبادل نظر کردند و تصمیماتی در این خصوص گرفته شد و مقرر شد این مربی ایتالیایی به زودی راهی ایران شود. بخش دیگری از جلسه امروز را معوقات بازیکنان و نحوه پرداخت این مطالبات تشکیل داد که تصمیماتی در این خصوص گرفته شد.در پایان جلسه اعضا در خصوص فصل نقل و انتقالات و بازیکنان مورد نظر سرمربی تیم برای فصل آتی و تامین منابع مالی به تبادل نظر پرداختند.

باید منتظر ماند و دید وعده ها و ادعاهای نظری به حقیقت تبدیل می شود یا اتفاق دیگری می افتد.


منبع خبر : فوتبالی
نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
آخرین اخبار :

درباره ما

اصلاحات پرس (اصلاحات نو) رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

با ما در تماس باشید

info[@]eslahaatpress.com
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.