اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
62024
1400/03/26 08:15

احسان بیسادی

تداوم آینده سازی، توقف آینده خواری


احسان بیسادی نامزد لیست جمهور در انتخابات شورای شهر تهران در یادداشتی نوشت: تهرانِ امروز، برآیند کنش جمعی و تاریخی تمامی شهروندان و طیف وسیعی از نقش آفرینان محلی، ملّی و بین المللی است؛ بدین معنا همگی ما در زیبائی ها و زشتی های آن، داشته ها و کاستی هایش و تنوع فرهنگی و عدم توازن منطقه ای آن نقش های کوچک و بزرگ داشته ایم.

اینکه کاستی ها، زشتی ها و نابردباری ها و نابرابری هایش بر حیات جمعی ما سایه افکنند یا در مقابل در سایه یک نظام حکمروایی کارآمد و خردمندانه، حق مردم برای داشتن تهرانشهری زیست پذیر، عادلانه، بانشاط، تاب آور، هوشمند و پررونق محقق گردد به کنش جمعی و نقش آفرینی مشترک ما شهروندان تهران وابسته است.

آلودگی هوا، ترافیک، فساد و ناکارآمدی در مدیریت شهر، کمبود نشاط، اعتماد و تعلق اجتماعی و عدم توازن و عدالت در دسترسی به خدمات شهری مهمترین زشتی ها و کاستی های تهران در پایان سده گذشته بوده اند.

شهروندان تهرانی در انتخابات گذشته در انتخاب بین سازوکارها و مدیریت شهری که چنین سرنوشت نامطلوبی را رقم زده و تداوم و بسط خواهد بخشید، مسیری جایگزینی را با اعتماد به اصلاح طلبان برگزیدند. انتخابات 1400 فرصتی برای درنگ و تامل بر مسیر طی شده و برداشتن گام بعدی برای دستیابی به آینده ای مطلوبتر در زندگی جمعیمان در تهران است. تداوم اصلاحاتی که از سال 1396 آغاز شده اند و بسط روش‌های ایجابی راه محافظت از آینده تهران برای کودکانمان است که با رای به لیست جمهور محقق میگردد.


منبع خبر : اصلاحات پرس
نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
آخرین اخبار :

درباره ما

اصلاحات پرس (اصلاحات نو) رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

با ما در تماس باشید

info[@]eslahaatpress.com
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.