اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
6288
1396/12/10 15:08

سیل 9 راه ارتباطی جنوب سیستان‌وبلوچستان را بست

مدیر کل راه و شهرسازی جنوب سیستان و بلوچستان گفت: 9 مسیر فرعی و اصلی در شهرستان های کنارک، نیکشهر و فنوج در جنوب این استان براثر طغیان رودخانه های محلی و سیلاب بسته شده است.

به گزارش اصلاحات پرس ایوب کرد روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: مسیر چاهان نیکشهر به زرآباد کنارک از هفتم اسفند تاکنون براثر سیلاب همچنان بسته است.


وی افزود: بارندگی و طغیان رودخانه های محلی از شب گذشته موجب بسته شدن پنج راه روستایی و فرعی در شهرستان فنوج و یک راه اصلی بین این شهرستان با رمش استان هرمزگان شده است.


وی ادامه داد: همچنین بامداد امروز 2 مسیر فرعی بزمان - دلگان و جلگه - چاه اسحاق بر اثر طغیان رودخانه های محلی بسته شده است.


وی گفت: بارندگی های خوب چند روز اخیر موجب طغیان رودخانه های فصلی و انسداد برخی راههای ارتباطی شده است.


به گفته مرتضی فرجی کارشناس هواشناسی سیستان و بلوچستان بیشترین بارندگی در شبانه روز گذشته با 39 میلی متر مربوط به بهشت آباد بمپور در جنوب این استان بوده است.


وی ادامه داد: از شب گذشته بارش های خوبی در سطح سیستان و بلوچستان گزارش شده که بیشترین آن بعد از بمپور، با 27 میلی متر در توابع فنوج، 20 میلی متر در توابع خاش، 18 میلی متر در توابع سرباز و 17 میلی متر در توابع سراوان رخ داده است.


وی افزود: بارندگی ها تا روز شنبه در سطح سیستان و بلوچستان به ویژه نیمه جنوبی تداوم دارد.


وی تصریح کرد: در این مدت احتمال بارش در محدوده شهرستان های فنوج، قصرقند، نیکشهر، غرب سرباز و ارتفاعات جنوبی دلگان، بزمان، ایرانشهر و سراوان بیشتر است به طوری که در برخی مناطق سیلابی شدن مسیل ها و آبگرفتگی معابر رخ خواهد داد.

 

نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
آخرین اخبار :

درباره ما

اصلاحات پرس (اصلاحات نو) رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

با ما در تماس باشید

info[@]eslahaatpress.com
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.