اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
65206
1400/04/13 12:25

قیمت خودرو‌های داخلی در 13 تیر 1400؛ پژو 206 گران شد

پژو 206 تیپ پنج بیشتر از تمامی محصولات ایران خودرو گران شد و امروز 262 میلیون تومان فروخته می‌شود، اما محصولات پرفروش سایپا با کاهش قیمت در بازار حضور دارند

خودروهای سایپا امروز ارزان شدند. محصولات پرفروش این شرکت مثل پراید 131، ساینا و کوئیک از یک تا دو میلیون تومان کاهش قیمت داشتند.

در بین محصولات ایران خودرو هم سمند EF۷ و پژو ۲۰۶ صندوقدار ارزان شدند؛ اما شاهد افزایش قیمت بسیاری از خودرو‌های این کارخانه هستیم. پژو ۲۰۶ تیپ پنج بیشتر از تمامی محصولات ایران خودرو گران شد و امروز ۲۶۲ میلیون تومان فروخته می‌شود.

پژو ۲۰۶ تیپ پنج با افزایش شش میلیون تومانی بیشترین رشد قیمت را در بین محصولات ایران خودرو تجربه کرد و امروز ۲۶۲ میلیون تومان فروخته می‌شود. تندر ۹۰ دو میلیون تومان و سمند LX، دنا، پژو ۴۰۵، پژو پارس LX و پژو پارس اتوماتیک هم هر کدام افزایش یک میلوین تومانی را تجربه می‌کنند. در سوی مقابل سمند EF۷ دوگانه سوز و پژو ۲۰۶ صندوقدار چهار میلیون تومان ارزان شدند و پژو ۲۰۷ دنده‌ای با کاهش یک میلیون تومانی در بازار حضور دارد.

خودرو‌های پرفروش سایپا امروز از یک تا دو میلیون تومان ارزان شدند. پراید ۱۱۱، ۱۳۱، و کوئیک دنده‌ای دو میلیون تومان و ساینا دنده‌ای و پراید ۱۳۲ یک میلیون تومان از معلاملات روز قبل قیمت کمتری دارند. همچنین محصول سال ۹۸ کیا سراتو امروز ۸۰۵ میلیون تومان قیمت خورده و کاهش پنج میلیون تومانی را به ثبت رسانده است.


 


منبع خبر : فرارو
اخبار مرتبط
قیمت%20خودرو‌های%20داخلی%20در%2012%20تیر%201400؛%20سمند%20و%20دنا%20گران%20شد

قیمت خودرو‌های داخلی در 12 تیر 1400؛ سمند و دنا گران شد


محصولات ایران‌خودرو امروز شنبه 12 تیر گران شدند؛ اما تغییر قیمت محسوسی در بین خودرو‌های سایپا دیده نمی‌شود.

نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
آخرین اخبار :

درباره ما

اصلاحات پرس (اصلاحات نو) رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

با ما در تماس باشید

info[@]eslahaatpress.com
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.