اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
65425
1400/04/16 18:11

توضیحات کنعانی زادگان درباره جلسه کمیته اخلاق

جلسه کمیته اخلاق با محمدحسین کنعانی‌زادگان مدافع ملی پوش پرسپولیس امروز چهارشنبه 16 تیر ماه برگزار و این بازیکن دفاعیات خود را انجام داد.

محمد حسین کنعانی زادگان بلافاصله پس از اتمام جلسه کمیته اخلاق درباره ویدئوی توهین به هواداران استقلال گفت: از اینکه عده‌ای یک فیلم قدیمی که مربوط به یک سال پیش است را در زمان مسابقات حساس پرسپولیس با صداگذاری و استفاده از الفاظ نامناسب منتشر کرده‌اند بسیار متأسف هستم.

وی ادامه داد: این افراد قصد بر هم زدن آرامش فضای فوتبال و تیم پرسپولیس را دارند و به اینجانب اتهام افتراء و توهین به هواداران محترم استقلال را زده و خاطر فوتبالدوستان را مکدر کرده‌اند که از این بابت هم متأسفم.

مدافع ملی پوش پرسپولیس افزود: امروز چهارشنبه ۱۶ تیر ماه نزد محاکم قضایی بابت نشر اکاذیب شکایت کردم و مستندات و دفاعیات درباره قدیمی و غیرواقعی بودن این فیلم را ارائه کردم. جلسه به پایان رسید و من منتظر حکم کمیته محترم اخلاق هستم.


منبع خبر : خبرورزشی
نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
آخرین اخبار :

درباره ما

اصلاحات پرس (اصلاحات نو) رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

با ما در تماس باشید

info[@]eslahaatpress.com
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.