اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
65469
1400/04/17 11:24

میلیچ از استقلال جدا شد

هروویه میلیچ مدافع چپ پا و کروات استقلال با انتشار استوری هایی در اینستاگرامش، به نوعی از جدایی خود خبر داد.

بحث تمدید قرارداد هروویه میلیچ به داستانی فرسایشی تبدیل شد. این بازیکن که با وجود عدم دریافت مطالباتش به مدت چندین ماه باز هم حاضر بود تا قراردادش را با آبی پوشان تمدید کند، اما این اتفاق رخ نداد.


 

میلیچ که قراردادش رسما با استقلال به پایان رسیده، چندی پیش در مصاحبه ای صراحتا اعلام کرد که او به زودی از جمع آبی پوشان جدا خواهد شد و حالا امروز صبح در صفحه اینستاگرامش استوری هایی از خودش در کنار دوستانش و همچنین بهزاد غلامپور منتشر کرد و با بیان اینکه دلش برای آنها تنگ می شود، به شایعات جدایی اش دامن زد.


میلیچ در عکسی که با غلامپور منتشر کرده، از او بابت همه چیز تشکر کرده است و تقریبا می توان اینگونه برداشت کرد که کار این مدافع کروات با استقلالی ها به پایان رسیده است.

او دقایقی بعد نیز پستی را در صفحه اینستاگرامش با شرح "یک عکس به هزاران کلمه می ارزد" منتشر کرد تا اینگونه جدایی اش از جمع آبی پوشان را اعلام کند.


 


یکی از صفحات اینستاگرامی که در این مدت به میلیچ نیز نزدیک بود، اعلام کرد که این بازیکن امروز و برای همیشه ایران را ترک کرد. حالا باید منتظر واکنش باشگاه استقلال ماند. گفته می شود که میلیچ نزدیک به 11 ماه است که حقوق خود را دریافت نکرده است.


منبع خبر : ورزش سه
نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
آخرین اخبار :

درباره ما

اصلاحات پرس (اصلاحات نو) رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

با ما در تماس باشید

info[@]eslahaatpress.com
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.