اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
66072
1400/04/26 17:53

بلاخره نهاده‌های دامی به اصفهان می‌رسد

معاون امور بهبود تولیدات دامی جهاد کشاورزی اصفهان گفت: 5هزار تن ذرت از طریق خطوط ریلی در حال انتقال به استان اصفهان است و ظرف دو روز آینده به اصفهان می رسد.

حسین ایراندوست با اشاره به اینکه بارهای نهاده های دامی راهی استان اصفهان است، اظهار کرد: بارهای ارسالی نهاده های دام از بندر امام خمینی در دو بخش شرکت پشتیبانی امور دام و شرکت های خصوصی در حال ارسال به استان اصفهان است.   

وی افزود: در حال حاضر ۵ هزار تن ذرت از طریق ریل درحال انتقال به استان اصفهان است که در دو روز آینده به استان اصفهان می رسد و ۵ هزار تن دیگر نهاده های دامی از طریق ریلی به اصفهان می رسد.

معاون امور بهبود تولیدات دامی جهاد کشاورزی اصفهان با بیان اینکه ۱۱ شرکت حمل و نقل با ۳۵۰ کامیون در حال انتقال نهاده های دامی به استان اصفهان است، تصریح کرد: هماهنگی های لازم جهت انتقال نهاده های دام و طیور از طریق بخش خصوصی هم به عمل آمده است.

وی اضافه کرد: استان اصفهان در زمینه تامین علوفه نیازمند است که از استانهای همدان، کرمانشاه، خوزستان، ایلام و فارس وارد کند چراکه با وضعیت خشکسالی حاکم بر این استان تامین علوفه ممکن نیست.

ایراندوست گفت: اگرچه با تخصیص ارز ۴۲۰۰ تومانی برای تامین علوفه موافقت نشده است و تنها با ارز نیمایی و آزاد مجاز به واردات علوفه به استان اصفهان هستیم و تنها ۱۵ درصد علوفه مورد نیاز در استان اصفهان تولید می شود و مابقی باید از طریق واردات تامین شود.


منبع خبر : خبرآنلاین
نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
آخرین اخبار :

درباره ما

اصلاحات پرس (اصلاحات نو) رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

با ما در تماس باشید

info[@]eslahaatpress.com
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.