اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
66081
1400/04/26 18:44

قرارداد میلیچ و دیاباته زیر دست نهادهای نظارتی

قراردادهایی که باشگاه استقلال سال 98 با میلیچ و دیاباته منعقد کرد به زودی توسط نهادهای نظارتی مورد بررسی قرار می‌گیرد.

استقلال سال ۹۸ با میلیچ و دیاباته قراردادهایی بست که حالا زیر ذره بین نهادهای نظارتی قرار گرفته و باید به طور دقیق بررسی شود تا مشخص شود که چرا چنین قراردادهایی با آنها منعقد شده است؟ در همین رابطه شنیدیم اصل قرارداد دیاباته حدود ۵۷۰ هزار یورو واصل قرارداد میلیچ حدود ۳۹۰ هزار یورو بوده که البته آپشن‌هایی هم داشته که همین مساله هم حساسیت‌هایی را ایجاد کرده است.

البته ما در پرسپولیس هم شاهد قراردادهای عجیبی با مربیان و بازیکنان خارجی بودیم که قطعا نهادهای نظارتی باید به این قراردادها هم ورود کنند و شاید تا حالا این کار راهم کرده باشند اما شنیدیم ورود نهادهای نظارتی به پرونده قرارداد میلیچ ودیاباته کاملا جدی است و آنها قصد بررسی دقیق و ریز به ریز این قراردادها را دارند تا یکسری حقایق برای مردم و هواداران استقلال روشن شود. اتفاقی که هرچند دیر اما بسیار لازم است تا ابهامات برای همیشه روشن شود.

نکته اینجاست که میلیچ وبه خصوص دیاباته امسال دقایق کمی برای استقلال بازی کردند و بازدهی فصل گذشته را نداشتند. هفته گذشته پرویز مظلومی گفته بوددیاباته از استقلال شکایت کرده و احمد سعادتمند هم خبر داد شیخ پنجره های استقلال را بسته است که حالا باید دید پس از ورود نهادهای نظارتی این پرونده به کجا کشیده می‌شود؟


منبع خبر : خبرآنلاین
نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
آخرین اخبار :

درباره ما

اصلاحات پرس (اصلاحات نو) رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

با ما در تماس باشید

info[@]eslahaatpress.com
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.