اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
66201
1400/04/28 10:22

استقلال بدون تمرین مقابل نفت می رود

تیم استقلال تهران در آستانه بازی مقابل نفت مسجد سلیمان با اعتصاب بازیکنانش رو به رو شده است.

روز گذشته در جلسه تمرینی تیم استقلال تهران مشخص شد که بازیکنان این تیم در اعتراض به مشکلات باشگاه و عدم برطرف شدن مسائل مالی تمرینات را به نشانه اعتراض تعطیل کرده‌اند.

اعتصاب بازیکنان تیم استقلال تهران درحالی آغاز شد که آنها در هفته گذشته برتری برابر پرسپولیس در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی را تجربه کردند و پیش از این بازی با وعده‌های مالی جدید از سوی باشگاه رو به رو شدند.

تداوم بدقولی‌ها از سوی باشگاه و در مقابل تداوم پاداش‌های مجیدی به بازیکنانش نشان داد که آن‌ها از مشکلات مالی رنج می‌برند و همین مسأله موجب شد تا در فاصله دو روز مانده به بازی هفته بیست و هشتم لیگ برتر تمرینات را تعطیل کنند.

اعتصاب بازیکنان استقلال برای امروز(دوشنبه) هم ادامه خواهد داشت و قرار نیست آنها تا زمان برطرف شدن مشکلات در تمرینات حضور پیدا کنند. در همین حال فرهاد مجیدی به دلیل انجام امور شخصی قرار است به امارات سفر کند و روز مسابقه به شاگردانش ملحق می‌شود.

بازیکنان استقلال که همگی روز گذشته در زمین با لباس تمرینی هم حصور پیدا کردند اما از انجام تمرین تاکتیکی اجتناب کردند، در جلسه‌ای که در رختکن داشتند تصمیم گرفتند، بدون جلسه فنی و تمرین به بازی برابر نفت مسجد سلیمان در ورزشگاه آزادی بروند.

درحالیکه طی فصول اخیر اغلب بازیکنان این تیم در تعطیلات تصمیم به تحریم تمرینات می‌گرفتند اکنون در فاصله سه هفته مانده به پایان رقابت‌های لیگ آنها بدون برگزاری تمرین قرار است چند ساعت پیش از مسابقه در ورزشگاه آزادی در محلی جمع شوند و به سمت ورزشگاه حرکت کنند.

درحالیکه احمد مددی نشان داده اظهارات بازیکنان و سرمربی این تیم بدون واکنش از سوی تو باقی نمی‌ماند باید منتظر ماند و دید او در واکنش به این اقدام بازیکنان در اعتراض به مسائل مدیریتی چه واکنشی نشان خواهد داد.


منبع خبر : ایلنا
نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
  آخرین اخبار :

  درباره ما

  اصلاحات پرس رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

  با ما در تماس باشید

  info[@]eslahaatpress.com

  Telegram Instagram Twitter Tags Rss
  Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.