اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
66294
1400/04/29 11:43

قیمت خودرو‌های داخلی در 29 تیر 1400؛ دنا گران شد

دنا هشت میلیون تومان گران شد و تندر 90 و پژو پارس اتوماتیک امروز سه‌شنبه بیست و نهم تیرماه با افزایش پنج میلیون تومانی فروخته می‌شوند.

قیمت محصولات ایران‌خودرو امروز افزایش پیدا کرد. دنا هشت میلیون تومان گران شده و تندر ۹۰ و پژو پارس اتوماتیک با افزایش پنج میلیون تومانی فروخته می‌شوند. در بین خودرو‌های سایپا هم تیبا هاچ‌بک و پراید صندوقدار نسبت به روز قبل قیمت بیشتری دارند.

کوئیک اتوماتیک پلاس و پژو ۲۰۶ تیپ دو از معدود خودرو‌های بازار هستند که در مقایسه با روز قبل ارزان شدند. قیمت روز خودرو‌های سایپا و ایران‌خودرو را در ادامه این مطلب مشاهده کنید.

قیمت خودروهای ایران‌خودرو

دنا تیپ یک هشت میلیون تومان و پژو پارس اتوماتیک و تندر ۹۰ هر کدام پنج میلیون تومان گران شدند. همچنین پژو پارس LX دو میلیون تومان و پژو ۲۰۷ دنده‌ای یک میلیون تومان از روز دوشنبه قیمت بیشتری دارند.


 

قیمت روز محصولات سایپا

تیبا هاچ‌بک در بین محصولات داخلی سایپا با افزایش دو میلیون تومانی بیشترین رشد قیمت را تجربه کرد و سیتروئن و چانگان هم در بین مدل‌های مونتاژی به‌ترتیب ۱۰ و پنج میلیون تومان گران شدند. پراید ۱۳۱ یا همان پراید معمولی صندوقدار هم یک میلیون تومان گران شد و امروز ۱۲۶ میلیون تومان قیمت دارد.


 


منبع خبر : فرارو
نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
آخرین اخبار :

درباره ما

اصلاحات پرس (اصلاحات نو) رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

با ما در تماس باشید

info[@]eslahaatpress.com
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.