اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
66302
1400/04/29 12:17

ادعای عارف غلامی درباره نقش آذری جهرمی در اتفاقات باشگاه

مسئولان و بازیکنان استقلال همچنان دل خوشی از محمد جواد آذری جهرمی ندارند.

چند روز قبل فرهاد مجیدی گفت اسپانسر باشگاه مخالف حضور او است و گفته یا جای فرهاد مجیدی در این باشگاه است یا جای اسپانسر.

اسپانسر استقلال یکی از شرکت‌های اینترنتی است که طبیعتا باید با مجموعه وزارت ارتباطات همکاری کند. همین مورد حالا باعث شده استقلالی‌ها ادعای تازه تری کنند. به گزارش فرارو، عارف غلامی مدافع تازه مصدوم شده استقلال با اشاره به همین مورد، درباره اثر منفی حرف‌های محمد جواد آذری جهرمی ادعا می‌کند اسپانسر به دلیل صحبت استقلالی‌ها علیه وزیر ارتباطات، اختلافش با باشگاه را زیاد کرده است. غلامی می‌گوید: «ما تا نیم فصل از حامی مالی استقلال راضی بودیم. حامی مالی حتی از تعهدات خود نیز جلوتر بود، اما به دلیل مصاحبه‌های که علیه آذری جهرمی وزیر ارتباطات شد و حامی مالی استقلال نیز زیر مجموعه وزارت ارتباطات محسوب می‌شود این شرکت دیگر به تعهدات خود عمل نکرد. گفته می‌شود حامی مالی استقلال زمانی که تیم ما به کمک مالی نیاز داشت به تیم رقیب کمک کرد. شخصی که به عنوان وزیر انتخاب می‌شود وزیر همه مردم است. رئیس جمهور هم می‌تواند هوادار یک تیم خاص باشد، اما درست نیست در قامت یک وزیر و مسئول فشار روی تیمی آورده شود. نباید یک تیم پر هوادار را تخریب کرد.»


منبع خبر : فرارو
نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
آخرین اخبار :

درباره ما

اصلاحات پرس (اصلاحات نو) رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

با ما در تماس باشید

info[@]eslahaatpress.com
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.