اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
66371
1400/04/31 09:49

النصر عربستان بیخیال پرسپولیس نمی‌شود

النصر عربستان همچنان پیگیر شکایت سال قبل از باشگاه پرسپولیس ایران است.

در شرایطی که فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا به مرحله حذفی رسیده و هر دو تیم النصر و پرسپولیس در این مرحله از رقابت‌ها حضور دارند، باشگاه سعودی هنوز پیگیر شکایتی است که فصل پیش از باشگاه پرسپولیس کرده است.

در لیگ قهرمانان فصل گذشته پرسپولیس موفق به شکست النصر عربستان شد، ولی این تیم سعودی بعد از بازی با طرح ادعایی که بعدا عنوان شد از داخل ایران به دستشان رسیده، به کمیته انضباطی AFC شکایت برد که پرسپولیس در جذب بازیکن تخلف کرده و باید نتیجه دیدار مذکور به سود این تیم عربستانی تغییر کند.

کنفدراسیون فوتبال آسیا هم پس از بررسی دفاعیات پرسپولیس به این نتیجه رسید که تخلفی صورت نگرفته و اعتراض باشگاه النصر را رد کرد. این تیم سعودی، اما بیخال پرسپولیس نشده و با طرح شکایت در دادگاه عالی ورزش، CAS، همچنان روی موضعش پافشاری می‌کند.

اینبار تفاوت در این است که النصری‌ها نه تنها از باشگاه پرسپولیس بلکه از کمیته انضباطی AFC هم به دادگاه عالی ورزش شکایت کرده اند. حالا، اما خبر رسیده قرار است ۲۳ آگوست مصادف با اول شهریور این دادگاه برگزار شود تا ادعای تیم عربستانی مبنی بر تخلف باشگاه پرسپولیس مورد ارزیابی قرار بگیرد.


منبع خبر : فرارو
نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
آخرین اخبار :

درباره ما

اصلاحات پرس (اصلاحات نو) رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

با ما در تماس باشید

info[@]eslahaatpress.com
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.