اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
66744
1400/05/06 10:04

شکایت مددی از سعادتمند

مدیرعامل باشگاه استقلال تهران از مدیرعامل اسبق این باشگاه شکایت کرده است.

احمد مددی، مدیرعامل باشگاه استقلال تهران روز یکشنبه پس از برتری آبی پوشان در بازی خارج از خانه مقابل نساجی مازندران در برنامه تلویزیونی حضور پیدا کرد و به تشریح وضعیت این باشگاه پرداخت.

مددی که طی هفته‌های اخیر مورد انتقاد هواداران و اعضای تیم بوده، در خلال صحبت‌هایش به نقل و انتقالات تابستانی سال گذشته اشاره کرد و بخشی از مشکلاتی که امروز این باشگاه با آنها دست و پنجه نرم می‌کند را به قراردادهایی ارتباط داد که مدیرعامل قبلی آنها را امضا کرده است.

مددی با انتقاد از احمد سعادتمند که در مهرماه سال گذشته از سمتش برکنار شد، اعلام کرد توافقاتی که او در تابستان قبلی برای حفظ و همینطور جذب بازیکنان داشته بدون آینده نگری است. مددی خطاب به سعادتمند گفت: «در فصل جدید متوجه شدم یکسری از قراردادها نامتعارف بسته شده که مقصر آن بازیکن نیست. سوالم از سعادتمند این است این قراردادها با چه آینده‌نگری بسته شده؟»

مدیرعامل سابق باشگاه سایپا که از زمان حضور در مسند مدیرعاملی استقلال همواره برای بیان مشکلات از مدیرعامل قبلی مایه گذاشته طبق اخباری که به دست خبرنگار ما رسیده از سعادتمند به کمیته اخلاق شکایت کرده است.

در حالیکه سعادتمند این دوشنبه از حضور در برنامه فوتبال برتر برای پاسخ با صحبت‌های مددی صرف نظر کرد، شکایت مددی از او به دلیل اظهارات گذشته این دو نسبت به یکدیگر نیست و دلیل آن به نقل و انتقالات تابستانی فصل گذشته باز می‌گردد.

مددی که درصحبت‌های خود اعلام کرده بود در نقل و انتقالات فصل گذشته به غیر از دو مورد دخل و تصرفی در سایر خریدهای تیم نداشته، از سعادتمند به دلیل افزایش قرارداد سه بازیکن این تیم به کمیته اخلاق شکایت کرده و خواستار بررسی این توافق شده است.

بازیکنان استقلال در فصل گذشته به غیر از علی کریمی و روزبه چشمی اکثرا با توجه به توافق با سعادتمند در این تیم ماندنی شدند اما به گفته مددی توافقی که با آنها صورت گرفته بدون آینده نگری است و او در اقدام جدیدش برای مشخص شدن وضعیت قراردادها که از ابتدای فصل مورد توجه بوده، به کمیته اخلاق شکایت کرده است که باید در این مورد منتظر زمان تشکیل جلسه و رای صادره از سوی این کمیته باشیم.


منبع خبر : ایلنا
نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
آخرین اخبار :

درباره ما

اصلاحات پرس (اصلاحات نو) رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

با ما در تماس باشید

info[@]eslahaatpress.com
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.