اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
66884
1400/05/09 10:05

اسکوچیچ: دلم می‌خواهد همه مثل پرسپولیس باشند

دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی ثبات تیمی را دلیل قهرمانی‌های اخیر پرسپولیس در لیگ برتر ایران می‌داند.

دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی راز قهرمانی سرخپوشان در پنج فصل اخیر لیگ برتر را فاش کرد. این مربی کروات معتقد است ثبات تیمی که در پرسپولیس وجود دارد در سایر تیم‌های لیگ برتری مشاهده نمی‌شود و این عامل باعث شده تا سرخپوشان برای قهرمانی در این سال‌ها بی‌رقیب باشند.

وی گفت: پرسپولیس در همه این فصول ثبات عملکردی بالاتری نسبت به سایر تیم‌ها داشته باشد. در فوتبال ایران این موضوع را دیدم که تیم‌ها می‌خواهند در سریع‌ترین زمان ممکن اتفاق جدیدی رقم بزنند. باشگاهی که هر چند ماه بازیکنان خود را می‌فروشند یا می‌خرند و ثبات را ندارند اما گل‌محمدی مسیری که شروع شده بود را ادامه داد و دلم می‌خواهد بقیه تیم‌ها هم همین مسیر را بروند ولی کار راحتی نیست چون مستلزم شرایطی است که مهم‌ترین آن مسائل مالی است که باشگاه‌های ایرانی مشکلات مالی زیادی دارند و سخت است که این ثبات را حفظ کنند.

وی افزود: لیگ باید لیگ رقابتی باشد و تیم‌های زیادی باشند که برای قهرمانی می‌جنگند. چهار پنج سال پیش در آخرین روز لیگ چند باشگاه شانس قهرمانی داشتند و این رقابت هست که باعث بالا رفتن کیفیت تیم‌ها و فوتبال می‌شود.


منبع خبر : خبرورزشی
نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
آخرین اخبار :

درباره ما

اصلاحات پرس (اصلاحات نو) رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

با ما در تماس باشید

info[@]eslahaatpress.com
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.