اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
66910
1400/05/09 12:51

درخواست نوراللهی از پرسپولیس برای ماندن

خبرهای جدیدی درباره آخرین وضعیت مذاکره باشگاه پرسپولیس با احمد نوراللهی منتشر شده است.

نوراللهی یکی از بازیکنانی است که قراردادش با پرسپولیس در پایان فصل تمام می‌شود و هنوز معلوم نیست که او در پرسپولیس خواهد ماند یا نه.

هافبک ملی‌پوش قرمزها که پیش از این پیشنهاد قطری‌اش را رد کرده بود، گویا از چند تیم لیگ برتری پیشنهاد دارد اما ترجیح او این است که در صورت توافق مالی با پرسپولیس، قراردادش را تمدید کند.

پیش از این برخی اخبار غیررسمی حاکی از آن بود که نوراللهی در صورت تمدید قراردادش با پرسپولیس، تبدیل به گرانترین بازیکن این باشگاه خواهد شد و حالا گفته می‌شود که او در صحبتی که با مدیران پرسپولیس داشته خواهان دریافت 15 میلیارد تومان برای یک فصل شده است.

شنیده‌های خبرنگار فوتبالی حاکی از آن است که نوراللهی در حالی به دنبال افزایش سه و نیم برابری قراردادش شده که حاضر است بند مربوط به فسخ یکطرفه را از قراردادش حذف کند. البته باید دید موضع رسمی باشگاه پرسپولیس در این باره چه خواهد بود. فعلا که باشگاه پرسپولیس با این درخواست موافقت نکرده و قرار است مذاکرات طرفین به شکل جدی ادامه پیدا کند. 

البته صحبتهای نوراللهی پس از جشن قهرمانی نشان می دهد که اگر باشگاه پرسپولیس خواسته های او را برآورده کند، او در پرسپولیس می ماند. تمدید قرارداد نوراللهی یکی از اهداف اصلی پرسپولیس در نقل و انتقالات تابستانی است و باید دید در روزهای آینده چه اتفاق جدیدی در این زمینه رخ خواهد داد.


منبع خبر : فوتبالی
نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
آخرین اخبار :

درباره ما

اصلاحات پرس (اصلاحات نو) رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

با ما در تماس باشید

info[@]eslahaatpress.com
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.