اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
67873
1400/05/24 10:55

چمران: از تعطیلی قبل نتیجه خوبی نگرفتیم

رییس شورای شهر تهران گفت: اگر در تعطیلی‌ها رعایت شیوه نامه‌ها انجام شود خوب است اما دفعه قبل که تعطیلی‌ها اعلام شد، همه روانه شمال کشور شدند که نتیجه خوبی نگرفتیم.

مهدی چمران در حاشیه افتتاح مرکز واکسیناسیون منطقه ۱۶ شهرداری تهران گفت: ضرورت دارد که در این زمان همه مردم واکسینه شوند تا قدرت مقابله با ویروس کرونا بیشتر شود و این موج پایان یابد.

وی افزود: یکی از مراکزی که با مردم ارتباط دارد شهرداری است و براساس اولویت بندی که صورت گرفته و با همکاری شرکت شهر سالم  افراد به مرکز واکسیناسیون منطقه ۱۶ خواهند آمد و تزریق واکسن انجام خواهد شد تا بتوانیم تعداد مرگ و میر را به طور کلی کاهش دهیم.

وی ادامه داد: در این شرایط لازم است که همه پای کار بیایند و این آمادگی را داریم که تمام سوله‌ها برای واکسیناسیون در اختیار قرار گیرد، واکسن خریداری شده و اگر مراکز کم باشد حتی می‌توانیم از مدارس هم استفاده کنیم و بسیج و دانشگاه‌ها هم اعلام آمادگی کرده اند.

بر اساس گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ١٦ تهران، چمران درباره تعطیلات اعلام شده نیز گفت: این تصمیم ستاد کرونا است؛ اگر در تعطیلی‌ها رعایت شیوه نامه‌ها انجام شود خوب است اما  دفعه قبل که تعطیلی‌ها اعلام شد و همه روانه شمال کشور شدند که نتیجه خوبی نگرفتیم.


منبع خبر : ایسنا
کلید واژگان
نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
  آخرین اخبار :

  درباره ما

  اصلاحات پرس رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

  با ما در تماس باشید

  info[@]eslahaatpress.com

  Telegram Instagram Twitter Tags Rss
  Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.