اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
68050
1400/05/30 08:25

«قهرمان» به جشنواره میامی می‌رود

جشنواره میامی اعلام کرد «قهرمان» ساخته جدید اصغر فرهادی از جمله فیلم‌های پاییز امسال این جشنواره خواهد بود

جشنواره فیلم میامی در سی‌و نهمین دوره خود که از ۴ تا ۱۳ مارس ۲۰۲۲ (۱۳ تا ۲۲ اسفند) برگزار می‌شود میزبان فیلم‌های متعددی خواهد بود که هنوز اسامی آنها اعلام نشده است. علاوه بر این بخش جواهرات میامی (میامی جمز) جشنواره که به‌عنوان ویترینی پاییزی شناخته می‌شود تا مدعیان فیلم‌های بین‌المللی سال را به نمایش بگذارد، امسال از ۴ تا ۷ نوامبر (۱۳ تا ۱۶ آبان) برگزار می‌شود و در بخش بین‌المللی میزبان فیلم‌هایی چون «قهرمان» اصغر فرهادی و «بدترین فرد جهان» ساخته یواخیم تریر از نروژ خواهد بود.

هر دو رویداد جشنواره به صورت فیزیکی برگزار می‌شود و ترکیب کامل فیلم‌های حاضر در بخش «جواهرات میامی» اوایل اکتبر اعلام می‌شود. سال پیش جواهرات میامی به‌صورت مجازی برگزار شد در حالی که مارس گذشته جشنواره فیلم میامی به‌صورت ترکیبی در سینماها و نیز به صورت آنلاین با مخاطبانش ارتباط برقرار کرد. سال پیش این جشنواره میزبان «دوردیگر» توماس وینتربرگ بود که بعد موفق به کسب عنوان بهترین فیلم بین‌المللی شد.

«پارازیت»، «فروشنده» و «سینما پارادیزو» از جمله فیلم‌هایی بوده‌اند که ابتدا در جشنواره میامی به نمایش درآمده‌اند و بعد در اسکار درخشیده‌اند. جشنواره بین‌المللی فیلم میامی سی‌وهشتمین دوره خود را از ۵ تا ۱۴ سال ۲۰۲۱ برگزار کرده بود. این جشنواره ویترینی برای نمایش فیلم‌های مستقل سینمای آمریکا و سینمای جهان است.


منبع خبر : آرمان ملی
نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
آخرین اخبار :

درباره ما

اصلاحات پرس (اصلاحات نو) رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

با ما در تماس باشید

info[@]eslahaatpress.com
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.