اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
68413
1400/06/06 11:00

«مهدی چمران» سکته مغزی کرده است!

پس از انتشار خبری بستری شدن «مهدی چمران» در بیمارستان و تکذیب خبر وخامت حال او، یک منبع آگاه در همین رابطه به دیده بان ایران گفت که دلیل بستری شدن آقای چمران «سکته مغزی» بوده و رئیس شورای شهر تهران هم اکنون تحت مراقبت های ویژه پزشکی قرار گرفته است

پس از انتشار خبری بستری شدن «مهدی چمران» در بیمارستان و تکذیب خبر وخامت حال او، یک منبع آگاه در همین رابطه به دیده بان ایران گفت که دلیل بستری شدن آقای چمران «سکته مغزی» بوده و رئیس شورای شهر تهران هم اکنون تحت مراقبت های ویژه پزشکی قرار گرفته است. 

دوشنبه هفته گذشته علیرضا نادعلی سخنگوی شورای شهر تهران درباره وضعیت سلامت مهدی چمران و خبر بستری آن در بیمارستان به رسانه ها گفته بود که: روز گذشته پس از صحن شورای شهر آقای چمران دچار مقداری کسالت و به بیمارستان منتقل شدند.

این اظهارات در حالی مطرح شد که ناصر امانی عضو شورای شهر تهران در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان گفته بود که: مشکل خاصی برای آقای چمران رخ نداده است ایشان اصلا در بیمارستان بستری نشده است.

گفتنی است مهدی چمران ، متولد ۱۳۲۰ در محله سرپولک تهران است و برادر کوچک شهید دکتر مصطفی چمران (وزیر سابق دفاع) به شمار می رود.

چمران در یک برنامه تلویزیونی گفته بود که روز تولدش، مصادف شده بود با فرار رضا شاه از ایران (۲۶ شهریور سال ۱۳۲۰).


منبع خبر : دیده‌بان ایران
نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
  آخرین اخبار :

  درباره ما

  اصلاحات پرس رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

  با ما در تماس باشید

  info[@]eslahaatpress.com

  Telegram Instagram Twitter Tags Rss
  Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.