اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
69067
1400/06/15 23:12

اسکوچیچ: بازی با عراق متفاوت است

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: تیم عراق با مربی جدید تغییر کرده و بازی متفاوتی با آنها داریم.

دراگان اسکوچیچ در نشست خبری قبل از بازی تیم ملی فوتبال ایران مقابل عراق در انتخابی نهایی جام جهانی ۲۰۲۲ گفت: بازی بسیار مهمی داریم. سه ماه پیش با عراق بازی کردیم اما حالا مربی و برخی بازیکنان این تیم تغییر کرده اند و بازی کاملاً متفاوتی داریم.

سرمربی تیم ملی ایران در خصوص پیروزی یک بر صفر مقابل سوریه در نبود خودش ادامه داد: مقابل سوریه نتوانستیم کیفیت کامل خودمان را نشان دهیم و حالا وقت این است که بتوانیم با تمام قوا بازی کنیم.

وی درباره زمان اندک حضورش در تمرینات تیم ملی ایران به دلیل ابتدا به کرونا تصریح کرد: در بازی با سوریه مشکلات زیادی داشتیم. بعضی از تیم‌های ملی این مزیت را دارند که بازیکنان خود را بیشتر در اختیار داشته باشند اما ما تنها دو روز بازیکنان لژیونر را در اختیار داشتیم. بازیکنان داخلی نیز شرایط ایده آلی نداشتند اما با توجه به رسیدن بازیکنان و حضور بیشتر آنها در تمرینات قطعاً بازی خیلی بهتری انجام خواهیم داد.

اسکوچیچ مربی جدید عراق بسیار خوب است و تجربه زیادی هم دارد. برای شناخت از این تیم فقط یک بازی آنها مقابل کره جنوبی را داشتیم که از آنها ببینیم. چیزهایی از عراق می‌دانیم که کلی است و ما در جریان آنها هستیم. باید بگویم مربی قبلی این تیم هم خوب بود اما من با این مسائل کاری ندارم و بازی خودمان را دنبال می‌کنیم.

سرمربی کروات تیم ملی ایران در پایان راجع به رکورد هشت برد پیاپی در هشت دیدار خاطرنشان کرد: این اتفاق خیلی خوبی است اما من فردا فقط به برد فکر می‌کنم نه چیز دیگر. مهم‌ترین چیز این است که تیم ملی ایران ذهنیت برنده دارد. ما دوست داریم هواداران هم باشند و با آنها بازی‌های خودمان را برگزار کنیم. اگر ما هستیم دلیلش بودن هواداران است.


منبع خبر : مهر
کلید واژگان
نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
  آخرین اخبار :

  درباره ما

  اصلاحات پرس رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

  با ما در تماس باشید

  info[@]eslahaatpress.com
  Telegram Instagram Twitter Tags Rss
  Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.