اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
69388
1400/06/23 09:30

قتل عام یک خانواده در اهواز

4 مرد خشمگین با حمله مسلحانه به خانه برادرشان اعضای خانواده وی را به قتل رساندند.

 نیمه شب یکشنبه خبر قتل عام یک خانواده در یکی از محله‌های اهواز به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام شد و بلافاصله مأموران انتظامی به محل حادثه اعزام شدند. در بررسی‌های مأموران مشخص شد چهار برادر به سبب اختلافات خانوادگی با حمله مسلحانه به خانه برادر دیگرشان اعضای خانواده را به رگبار بسته‌اند که در این جنایت هولناک علاوه بر برادرشان،  همسر و 2 برادرزاده‌شان را به قتل رسانده‌اند و دیگر فرزند خانواده نیز که از ناحیه فک مورد اصابت گلوله قرار گرفته بود، به بیمارستان منتقل شد و تحت عمل جراحی قرار گرفت.

پس از این جنایت دستور ویژه‌ای برای دستگیری عاملان قتل عام این خانواده در دستور کار مأموران قرار گرفت.سرهنگ محسن دالوند فرمانده انتظامی اهواز در این باره گفت: وجود سلاح غیرمجاز یکی از عوامل بسترساز جرایم خشن اعم از تیراندازی، قتل و سرقت‌های مسلحانه است و نیروی انتظامی با جدیت تمام و قاطعانه با دارندگان سلاح غیرمجاز و برهم‌زنندگان نظم و امنیت عمومی مردم برخورد می‌کند.


منبع خبر : روزنامه ایران
کلید واژگان
نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
آخرین اخبار :

درباره ما

اصلاحات پرس (اصلاحات نو) رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

با ما در تماس باشید

info[@]eslahaatpress.com
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.