اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
69462
1400/06/24 09:23

استقلال به مدیریت و ترس هایش باخت

علی رغم نمایش قابل قبول (با توجه به شرایط زمانی )استقلال اما بی تعارف باید گفت که در چهره تک تک بازیکنان و مربیان امید به پیروزی همانند آنچه در مرحله مقدماتی دیدیم شاهد نبودیم.

آنقدر الهلال را در باورهایمان ترسناک و شکست ناپذیر کردیم که در نهایت این کابوس به شکست انجامید. استقلال به الهلال نباخت،استقلال به خودش و عدم خودباوری باخت …

استقلال به مدیریتی باخت که بهترین بازیکن مرحله مقدماتی (فرشید اسماعیلی )را تماشاگر کرده بود. استقلال به مدیریتی باخت که قادر نبود مهدی قائدی را یکماه دیرتر ترانسفر کند استقلال به مدیریتی باخت که با بی تفاوتی یکی پس از دیگری بازیکنانش را مفت از دست داد و فقط وعده و وعید داد.

اگر مدیریت درستی بر تیم حاکم بود و تیم مرحله مقدماتی حفظ می‌شد الهلال را براحتی میبردیم و سو مدیریت و عدم دلسوزی و بی تفاوتی به خواسته های هواداران پاشنه اشیل سالیان اخیر تیم پرافتخار استقلال است و تا درست نشود موفقیتها هم مقطعی خواهند بود ..

وقتی تیم عربستانی با خریدهای میلیون دلاری فقط برای فرار از ترس مقابله با استقلال بازیکن میگرفت خودمان به قدرت استقلال باور نداشتیم و مهره های تاثیر گذارمان را براحتی از دست دادیم. علی رغم نمایش قابل قبول (با توجه به شرایط زمانی )استقلال اما بی تعارف باید گفت که در چهره تک تک بازیکنان و مربیان امید به پیروزی همانند آنچه در مرحله مقدماتی دیدیم شاهد نبودیم.

استقلال زمانی به خود آمد و فهمید که الهلال آن تیمی نیست که انتظارش را داشت که دیر بود و به دلیل عدم تمرکز فرصت ها را یکی پس از دیگری از دست دادیماینکه هواداران و پیشکسوتان باید از مربی تیم حمایت کنند شکی نیست اما اینکه تعداد شکست ها در بازیهای بزرگ و حساس عادت شود جای تامل دارد!؟

 باور دارم هنوز برای قضاوت در مورد خریدهای جدید زود است و عدم هماهنگی بازیکنان مشهود بود اما اعتقاد دارم که حواشی مدیریتی حاکم بر فضای تیم بهانه باخت را برای مجموعه تیم مهیا کرده بود تا تیم نتواند نتیجه مطلوبی کسب کند. گرچه بارقه هایی از امید در ادامه راه در دلمان جرقه زده اما اتخاذ ترکیبی مناسب تر شاید میتوانست نتیجه را طور دیگری علی رغم درخشش دروازه بان حریف رقم زند؟؟؟

مجیدی نهایت تلاشش را در این مدت انجام داده و قطعا با اخت شدن مربی ایتالیایی و هماهنگی بازیکنان جدید استقلال باکیفیت تری را در لیگ بیست و یکم شاهد خواهیم بود. اعتقاد دارم تا فرصت باقیمانده تا شروع لیگ استقلال در میانه زمین به یک هافبک ششدانگ ٫بازیساز و پاسور نیاز مبرم دارد وگرنه در دیدارهای حساس و بزرگ به مشکلات اساسی خواهد خورد ‌وبرای آقایی در آسیا این تیم به خط هافبکی همانند دهه شصت و هفتاد نیازمند است.

حال که پس از چند سال سرمربی با تفکرات خودش تیم را بسته واعتقاد به این نفرات و اعتماد به تفکرات مربی ایتالیایی دارد باید این فرصت و بستر امن و آرامش فضای مجازی را به عنوان هوادار برای او مهیا کرد تا با کسب نتایج مطلوب پس از سالها فرهاد کام هواداران عزیز را شیرین کند.


منبع خبر : خبرآنلاین
کلید واژگان
نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
آخرین اخبار :

درباره ما

اصلاحات پرس (اصلاحات نو) رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

با ما در تماس باشید

info[@]eslahaatpress.com
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.