اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
69545
1400/06/25 09:59

پایان همکاری کارگزار پرسپولیس

کارگزار برند باشگاه پرسپولیس نامه فسخ دو طرفه قرارداد با سرخپوشان را امضا کرد.

باشگاه پرسپولیس پس از عدم توافق مالی جدید با کارگزار برند خود تصمیم به فسخ دوطرفه قرارداد با این شرکت گرفت تا بتواند بدون مشکل قانونی اقدام به برگزاری مزایده برای انتخاب کارگزار جدید در راستای تأمین منابع مالی خود داشته باشد.

کارگزار برند باشگاه پرسپولیس پس از اختلافات مالی برای امضای این نامه، موافقت خود با آن را اعلام کرد و نامه اغاله قرارداد را مورد تأیید خود قرار داد.

بنابراین همکاری کارگزاری دو سال گذشته پرسپولیس با سرخپوشان به طور رسمی به اتمام رسید تا این باشگاه مشکلی برای جذب اسپانسر و تأمین منابع مالی با کارگزاری جدید نداشته باشد.

قرارداد کارگزاری قبلی در دوران مدیرعاملی محمدحسن انصاریفرد منعقد شد که در دوران سرپرستی مهدی رسول پناه دارای متمم مالی شد اما جعفر سمیعی مدیرعامل قبلی پرسپولیس به همراه اعضای فعلی هیأت مدیره باشگاه با بندهایی از این قرارداد مخالف بودند تا دو طرف تصمیم به قطع همکاری بگیرند.

سید مجید صدری سرپرست فعلی به همراه سایر مسئولان باشگاه پرسپولیس مقدمات برگزاری مناقصه برای انتخاب کارگزار جدید برند باشگاه را انجام داده اند تا ظرف یک هفته آینده آن را برگزار کنند.


منبع خبر : مهر
کلید واژگان
نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
آخرین اخبار :

درباره ما

اصلاحات پرس (اصلاحات نو) رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

با ما در تماس باشید

info[@]eslahaatpress.com
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.